Zvonkový transformátor Bittorf 1A8016 230V/4-8-12VAC/1A
tip K&V
Obrázek produktu Zvonkový transformátor Bittorf 1A8016 230V/4-8-12VAC/1A 0
Obrázek produktu Zvonkový transformátor Bittorf 1A8016 230V/4-8-12VAC/1A 1
e-shop: skladem (4 ks), doručíme: zítra
355
Značka
Bittorf
Dodavatelský kód
1A8016
EAN
Zvonkový transformátor Bittorf elektrotechnik 1A8016
  • montáž na stěnu jako náhrada bakelitových černých a bílých traf pro domovní zvonky
Technické parametry:
  • Vstupní napětí: 230 V AC
  • Výstupní napětí: 4, 8, 12 V AC
  • Proud výstupní: 1 A
Značka
Parametry
Primární napětí:230 V
Výstupní napětí 1:12 V
Výstupní napětí 2:8 V
Výstupní napětí 3:4 V
Výstupní proud 1:1 A
Výstupní proud 2:1 A
Výstupní proud 3:1 A
Max. výstupní proud:1 A
Druh transformátoru:Standardní zvonkový transformátor
Vhodné pro instalaci na omítku:Ano
Vhodné pro instalaci pod omítku:Ne
Vhodné pro řadovou montáž:Ne
Délka:78 mm
Šířka:50 mm
Výška:32 mm