Zásuvka nástěnná PCE 115-6TT 16A/5P/400V IP44
Obrázek produktu Zásuvka nástěnná PCE 115-6TT 16A/5P/400V IP44 0
Obrázek produktu Zásuvka nástěnná PCE 115-6TT 16A/5P/400V IP44 1
Obrázek produktu Zásuvka nástěnná PCE 115-6TT 16A/5P/400V IP44 2
Nástěnná zásuvka PCE 115-6TT usnadní instalaci díky montáži na stěnu a nabízí spolehlivé připojení pro 16 A, 5 pólů a systém 400 V (50+60 Hz) červené s orientací na 6 h. Díky IP44 a odolnému plastu se hodí do běžných provozních podmínek.
e-shop: skladem (120 ks), doručíme: zítra
Značka
PCE
Dodavatelský kód
PC-115-6TT
EAN
Specifikace zásuvky nástěnné PCE 115-6TT 16A/5P/400V IP44
Toto provedení je určeno pro pevné uchycení na svislý podklad pomocí montáže na stěnu. Konstrukce vychází z průmyslového standardu s 5 póly a napěťovým systémem 400 V (50+60 Hz) červené, kde orientace kontaktů odpovídá pozici 6 h. Barevné rozlišení je řešeno provedením v tónu červená pro jednoznačnou identifikaci.
Rozměrově jde o kompaktní prvek vhodný pro množství instalačních situací; šířka činí 85 mm, délka 142 mm a výška 102 mm. Manipulaci a montáž usnadňuje příznivá hmotnost 262 g. Zásuvka je značky PCE a konstrukčně spadá do kategorie průmyslových konektorů v CEE provedení. Připojení a upevnění tak vytváří pevný a přehledný celek bez nadbytečných kroků při oživování.
Shrnutí a doporučení produktu
Pro doplnění instalace zvolte odpovídající sortiment v přehledné nabídce kategorie Zásuvky a vidlice 400V. Pokud preferujete produkty stejné značky pro jednotný vzhled i kompatibilní konstrukční přístup napříč instalací, projděte si také výběr 400V zásuvek a vidlic PCE. V rámci nízkonapěťových aplikací pak doplníte projekt z nabídky 230V zásuvek a vidlic PCE.
O výrobci
Inovativní výrobce PC Electric se od r. 1973 zabývá výrobou průmyslových CEE vidlic, jednotlivých zásuvek a rozbočovacích skříní či wallboxů a patří ke špičce svého oboru. Firma v roce 1999 představila nový produkt TWIST - první CEE konektor s bezšroubovou kabelovou průchodkou. Roku 2001 představila vlastní sérii zásuvek a zástrček TAIRIS, o pět let později 63/125 a CEE POWER TWIST. Společnost v inovacích stále pokračuje, a proto si drží přední místo na trhu. Prohlédněte si na e-shopu K&V ELEKTRO 400V zásuvky a vidlice a 230V zásuvky a vidlice.
Značka
Parametry
Provedení:Montáž na stěnu
Velikost proudu IEC:16 A
Počet pólů:5
Napětí dle EN 60309-2:400 V (50+60 Hz) červené