Category robots.txt not found
Category 392https: not found
Category icon.png not found
Category login.php not found
Category new not found
Category includes not found
Category ofc not found
Category includes not found
Category login.php not found
Category icon.png not found
Category e not found
Category autodiscover not found
Category up.php not found
Category templates not found
Category templates not found
Category svitidla not found
Category 43 not found
Category autodiscover not found
Category content not found
Category wso.php not found
253 253 254
Po–Pá: 7:00 – 18:00, So: 7:00 – 13:00
Název nebo číslo produktu, kategorie...
0
Porovnávač
0Košík
ÚvodVelkoobchod a registraceAkceProdejny a kontaktyVše o nákupuBlogKariéraO společnosti
Kategorie produktů
Název nebo číslo produktu, kategorie...
Název nebo číslo produktu, kategorie...
K&V ELEKTRO
Bližší informace k nabídce fotovoltaiky na klíč

Bližší informace k nabídce fotovoltaiky na klíč

Pořiďte si fotovoltaiku na klíč!

Naše elektrárna je sestavena z těchto hlavních komponent:

 • kompletně vybavený a nakonfigurovaný rozvaděč 2. generace
 • 3 střídače VICTRON o výkonu 3 kVA s celkovým výkonem elektrárny 9 kVA
 • regulátor nabíjení VICTRON SmartSolar MPPT 150/100
 • bateriové úložiště WINSTON 10 kWh
 • solární panely ULICA

Rozvaděč SW POWER TP VICTRON 9000

Fotovoltaická sestava zahrnuje na principu All-In-One řešení rozvaděč SW POWER TP VICTRON 9000, který je již kompletně vybaven a nakonfigurován pro instalaci, čímž se během montáže ušetří čas. Rozvaděč navíc disponuje až o 50 % účinnějším chlazením díky navrženým difuzorům a větracímu systému. Vnitřek rozvaděče obsahuje:

 • Hlavní jistič a jistič ovládacích prvků FVE
 • Monitorovací relé a stykače
 • 3 střídače Victron Multiplus 3000
 • Solární regulátor nabíjení Victron Energy SmartSolar MPPT 150/100
 • Přepínač 1-0-2 pro přepínání funkcí
 • Svodiče přepětí PIIIM PV 200
 • Svorky a svorkovnice pro připojení

3x střídač Victron Energy MultiPlus-II 48V/3kVA

Sestavě dominují tři DC-AC hybridní měniče Victron Energy MultiPlus-II, které přeměňují stejnosměrné napětí z fotovoltaiky či akumulátoru na střídavé a slouží zároveň jako nabíječ baterií. Každý z měničů je konstruován pro maximální vstupní napětí 66 V a jeho výstupní výkon činí 3 kVA. Systém se tudíž napájí na 3 fáze zvlášť, a proto můžete i během výpadkové situace např. vlivem poruchy nebo bouřky, kdy se systém (za méně než 20 milisekund) automaticky přepne na off-grid režim, pohodlně fungovat v domácnosti, nabíjet mobil, mít zapnutý mrazák, dívat se na televizi bez toho, aniž by vás obtěžovaly výpadky elektřiny vedoucí z baterií.

Solární regulátor nabíjení Victron Energy SmartSolar MPPT 150/100

Solární regulátor nabíjení Victron Energy SmartSolar MPPT 150/100 převádí energii získanou ze solárního panelu a dobíjí s ní připojenou baterii. Můžete jej ovládat skrze aplikaci Victron Connect na chytrém telefonu či počítači pčes Bluetooth. Výhodou je, že regulátor Smart Solar umí nabíjet i hluboce vybité baterie, protože umí uvést do činnosti i články s napětím o 0 V v případě, že nejsou trvale poškozeny. Nabíječka disponuje porty sběrnice CAN. S dalšími jednotkami ji můžete propojit pomocí kabelu RJ45.

Bateriové úložiště WINSTON 48V/10kWH/200AH E

Solární set nabízí nejlepší baterie na trhu - WINSTON. Tyto baterie jsou považovány za nejstabilnější a nejbezpečnější lithiové baterie na trhu, které se perfektně hodí pro solární systémy. Životnost těchto baterií je mimořádně dlouhá. Zařízení nemá paměťový efekt. Vydrží cca 8 000 cyklů při 90% hloubce vybitísamovybíjecí schopnost baterie prakticky téměř neexistuje. Bateriové úložiště je vybaveno systémem BMS (Battery Management System) a je tudíž chráněno proti výkyvům teplot, proudu i jakémukoli stupni vybití (SOC) a celkovém stavu (SOH).

Solární panely ULICA

K této prémiové sestavě jsme přidali i extrémně odolné fotovoltaické panely Ulica Solar UL-455 s výkonem Pmax 455 Wp, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a tvrzeného skla pro ještě větší ochranu fotovoltaických článků. Panely ULICA jsou certifikovány sdružením TÜVjsou konstruovány tak, aby bylo sníženo riziko vzniku hot spotů, a aby bylo dosaženo vysoké odolnosti proti PID – potenciálně indukované degradace. Každý panel byl testován na mechanickou odolnost a na ochranu proti větrné zátěži 3 800 Pa a sněhové zátěži 5 400 Pa. Účinnost solárního panelu je 20,93%, což je o 12 % větší účinnosti než běžný panel.

Podání dotací

Podání dotací za vás vyřešíme. Obecně platí, že než žádost podáte, musíte si nechat vypracovat projektovou dokumentaci od odborníka. Dotace se vyřizují na krajských pracovištích SFŽP nebo online přes systém Agendový informační systém SFŽP ČR. Výše dotace se odvíjí podle typu zvolené FVE. Příspěvek počítá od 10 000 Kč na každý kW výkonu, 10 000 Kč na každou kWh v kapacitě baterií. Pro získání dotace je potřeba splnit některé podmínky, jako např. mít licenci na výrobu elektřiny od Energetického regulativního úřadu a připojení k distribuční síti. Není potřeba žádat o stavební povolení ani ohlášení stavby, pokud instalace solární elektrárny nemá vliv na vzhled, bezpečnost a způsob užití stavby, anebo nezasahuje do nosných konstrukcí. Na stránkách dotačního programu Nová zelená úsporám se můžete dočíst další informace.

Nezapomeňte, vše zařídíme za Vás, od přípravy projektu, přes zajištění dotací až po vlastní instalaci.

Zavolejte nám na číslo +420 253 253 254 nebo napište na e-mail info@kvelektro.cz.

Školený personál na pobočkách

21 poboček a přes 10000 výdejních míst v ČR

Široký sortiment ihned k odběru

Aktuality
10x více bodů za červencové nákupy!

28.6.2024
Když nakoupíš vybrané značky, Tvé body se Ti zdesetinásobí!
Vše zařídíme za Vás!
Zobrazit všechny

© 2024