Spínaný napájecí zdroj MEAN WELL HDR-100-24 92W 24VDC
Obrázek produktu Spínaný napájecí zdroj MEAN WELL HDR-100-24 92W 24VDC 0
e-shop: skladem (6 ks), doručíme: čtvrtek 14.5.
Značka
MEAN WELL
Dodavatelský kód
HDR-100-24
EAN
Výkon: 92W
Výstupní napětí: 24V
Výstupní proud: 3,83A
Univerzální vstup: 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Ultra tenký design o šířce 70mm
Spotřeba při běhu na prázdno < 0,3W
Izolační třída II
LPS
Pasivní chlazení
Nastavitelné DC napětí na výstupu
LED indikátor provozu
Určen pro DIN lištu TS-35/7,5 nebo 15
Účinnost: 90%
Provozní teplota: -30 ~ +70°C
MTBF: 856,5K hod.
Rozměry: 70 x 90 x 54,5mm
Hmotnost: 270g
Typy ochrany: protizkratová, proti přetížení, přepěťová
Značka
Dokumenty
Parametry
Typ napájecího napětí:AC/DC
1. výstupní napětí:21,6 - 29 V
2. výstupní napětí:0 V
3. výstupní napětí:0 V
Max. výstupní proud 1:3,83 A
Max. výstupní proud 2:0 A
Max. výstupní proud 3:0 A
Nastavitelné výstupní napětí:Ne
Jmenovité výstupní napětí 1:24 V
Jmenovité výstupní napětí 2:0 V
Jmenovité výstupní napětí 3:0 V
Jmenovitý výstupní proud 1:3,83 A
Jmenovitý výstupní proud 2:0 A
Jmenovitý výstupní proud 3:0 A
Odolné proti zkratu:Ano
Dimenzované napájecí napětí při AC 50 Hz:85 - 264 V
Dimenzované napájecí napětí při AC 60 Hz:85 - 264 V
Dimenzované napájecí napětí při DC:120 - 370 V
Regulované výstupní napětí:Ano
Výstupní výkon:0 - 92 W
Stabilizované:Ano
Typ elektrické přípojky:Šroubová svorka
Možná montáž nosné lišty:Ano
Možnost nástěnné montáže:Ne
Vhodné pro řadovou montáž:Ano
Šířka v počtech modulů:4
Možnost přímé montáže:Ne
Šířka:70 mm
Výška:90 mm
Hloubka/výška:58,4 mm