Schneider Electric TeSys stykač 32A 1Z+1V 230V LC1D32P7
zdarma
tip K&V
Obrázek produktu Schneider Electric TeSys stykač 32A 1Z+1V 230V LC1D32P7 0
Schneider Electric TeSys stykač 32A 1Z+1V 230V LC1D32P7 disponuje dobrým poměrem cena/výkon od prověřeného výrobce Schneider Electric. Další informace k produktu naleznete níže.
e-shop: skladem (34 ks), doručíme: pátek 15.5.
Dodavatelský kód
LC1D32P7
EAN
Často se kupuje společně
1 375,21 bez DPH
Celkem
0
TeSys D - Stykače pro spínání motorů 0,06 až 75 kW
Ovládací napětí: AC, DC, DC s nízkou spotřebou
Všechny typy spouštěčů: reverzační/nereverzační, hvězda/trojúhelník, autotransformátor, atd.
Přímá montáž stykače s jističem bez příslušenství se svorkami EverLink (od 40 do 65 A).
Parametry
Dimenzované ovládací napájecí napětí Us AC 50Hz:230 V
Dimenzované ovládací napájecí napětí Us AC 60Hz:230 V
Dimenzované ovládací napájecí napětí Us DC:0 V
Typ napětí pro ovládání a napájení:AC
Dimenzovaný provozní proud Ie při AC-1, 400 V:50 A
Dimenzovaný provozní proud Ie při AC-3, 400 V:32 A
Dimenzovaný provozní výkon při AC-3, 400 V:15 kW
Dimenzovaný provozní výkon Ie při AC-4, 400 V:7,5 kW