Schneider Electric TeSys stykač 25A 1NO+1NC 24V 50/60Hz LC1D25B7
Obrázek produktu Schneider Electric TeSys stykač 25A 1NO+1NC 24V 50/60Hz LC1D25B7 0
Schneider Electric TeSys stykač 25A 1NO+1NC 24V 50/60Hz LC1D25B7 disponuje dobrým poměrem cena/výkon od prověřeného výrobce Schneider Electric. Další informace k produktu naleznete níže.
e-shop: skladem (21 ks), doručíme: čtvrtek 14.5.
Dodavatelský kód
LC1D25B7
EAN
Často se kupuje společně
1 156,20 bez DPH
Celkem
0
TeSys D - Stykače pro spínání motorů 0,06 až 75 kW
Ovládací napětí: AC, DC, DC s nízkou spotřebou
Všechny typy spouštěčů: reverzační/nereverzační, hvězda/trojúhelník, autotransformátor, atd.
Přímá montáž stykače s jističem bez příslušenství se svorkami EverLink (od 40 do 65 A).
Parametry
Dimenzované ovládací napájecí napětí Us AC 50Hz:24 V
Dimenzované ovládací napájecí napětí Us AC 60Hz:24 V
Dimenzované ovládací napájecí napětí Us DC:0 V
Typ napětí pro ovládání a napájení:AC
Dimenzovaný provozní proud Ie při AC-1, 400 V:40 A
Dimenzovaný provozní proud Ie při AC-3, 400 V:25 A
Dimenzovaný provozní výkon při AC-3, 400 V:11 kW
Dimenzovaný provozní výkon Ie při AC-4, 400 V:5,5 kW