Schneider Electric TeSys stykač 12A 1Z+1V 230V 50/60Hz LC1D12P7
tip K&V
Obrázek produktu Schneider Electric TeSys stykač 12A 1Z+1V 230V 50/60Hz LC1D12P7 0
Schneider Electric TeSys stykač 12A 1Z+1V 230V 50/60Hz LC1D12P7 disponuje dobrým poměrem cena/výkon od prověřeného výrobce Schneider Electric. Další informace k produktu naleznete níže.
e-shop: skladem (57 ks), doručíme: zítra
Značka
Schneider Electric
Dodavatelský kód
LC1D12P7
EAN
Často se kupuje společně
646,12 bez DPH
Celkem
0
TeSys D - Stykače pro spínání motorů 0,06 až 75 kW
Ovládací napětí: AC, DC, DC s nízkou spotřebou
Všechny typy spouštěčů: reverzační/nereverzační, hvězda/trojúhelník, autotransformátor, atd.
Přímá montáž stykače s jističem bez příslušenství se svorkami EverLink (od 40 do 65 A).
Značka
Dokumenty
Parametry
Dimenzované ovládací napájecí napětí Us AC 50Hz:230 V
Dimenzované ovládací napájecí napětí Us AC 60Hz:230 V
Typ napětí pro ovládání a napájení:AC
Dimenzovaný provozní proud Ie při AC-1, 400 V:25 A
Dimenzovaný provozní proud Ie při AC-3, 400 V:12 A
Dimenzovaný provozní výkon při AC-3, 400 V:5,5 kW