Schneider Electric ClimaSys topné těleso NSYCR20WU2C zapouzdřené 110-250V 20W
Obrázek produktu Schneider Electric ClimaSys topné těleso NSYCR20WU2C zapouzdřené 110-250V 20W 0
ClimaSys PTC topný odpor izol. 20 W, 110-250 V AC, 50/60 Hz. (-40 až 70)°C teplota pro provoz. Elektrické připojení je 4 šroubové svorky 2,5 mm². 35 mm montážní držák na lištu DIN. Extrudované hliníkové tělo. IP20, TŘÍDA IZOLACE IIII. Je nutná elektrická... číst více
e-shop: skladem (2 ks), doručíme: zítra
Značka
Schneider Electric
Dodavatelský kód
NSYCR20WU2C
EAN
Často se kupuje společně
1 123,14 bez DPH
Celkem
0
ClimaSys PTC topný odpor izol. 20 W, 110-250 V AC, 50/60 Hz. (-40 až 70)°C teplota pro provoz. Elektrické připojení je 4 šroubové svorky 2,5 mm². 35 mm montážní držák na lištu DIN. Extrudované hliníkové tělo. IP20, TŘÍDA IZOLACE IIII. Je nutná elektrická ochrana, musí být nainstalována s teplotním čidlem.
Značka
Dokumenty
Parametry
Dimenzovaný výkon:20 W
Provozní napětí při AC 50 Hz:110 - 250 V
Provozní napětí při AC 60 Hz:110 - 250 V
Druh napětí:AC
S ventilátorem:Ne
S pokojovým termostatem:Ne
Trvalý topný výkon při 20°C:20 W
Krytí (IP):IP20
Šířka:38 mm
Výška:98 mm
Hloubka/výška:75 mm