Category icon.png not found
Category icon.png not found
Category .well-known not found
Category sw.js not found
Category icon.png not found
Category sw.js not found
Category katalog not found
Category sw.js not found
Category icon.png not found
Category icon.png not found
Category .well-known not found
Category sw.js not found
Category sw.js not found
Category icon.png not found
Category 1342a2ff.js not found
Category icon.png not found
Category icon.png not found
Category .well-known not found
Category icon.png not found
Category icon.png not found
K&V ELEKTRO
Radiální ventilátor do WC Wernig SILENT ECO U 100 H

Radiální ventilátor do WC Wernig SILENT ECO U 100 H

 Radiální ventilátor do WC Wernig SILENT ECO U 100 H
Výdejny zdarma
Doprava zdarma
S odtahem z WC
Radiální ventilátor do WC Wernig SILENT ECO U 100 H v nenápadném moderním designu je určen pro odtah pachu přímo z toaletní mísy. Instaluje se pod omítku s horním vývodem a sestavou pro napojení k odvětrávání WC. Výbava obsahuje velmi výkonný motor 27... číst více
e-shop: skladem (zítra 2 ks), doručíme: pátek 29.9.
7 601,10
/ 1 ks
6 281,90 bez DPH
Objednací kód
1207251
Značka
Wernig
Dodavatelský kód
WG166100010
EAN

Radiální ventilátor do WC Wernig SILENT ECO U 100 H v nenápadném moderním designu je určen pro odtah pachu přímo z toaletní mísy. Instaluje se pod omítku s horním vývodem a sestavou pro napojení k odvětrávání WC. Výbava obsahuje velmi výkonný motor 27,3W s kuličkovými ložisky a zpětnou klapku na výtlaku.

Specifikace radiálního ventilátoru do WC Wernig SILENT ECO U 100 H

Radiální ventilátor do WC Wernig SILENT ECO U 100 H má ve výbavě zpětnou klapku a kuličková ložiska v motoru. Asynchronní motor je vybaven termopojistkou proti přetížení, vnějším rotorem a elektronickými regulátory otáček (max. 2500 ot./h). Oběžné radiální kolo má zahnuté lopatky přilisované na vnějším rotoru. Emise zvuku dosahují max. 46dB.

Pořídit si u nás můžete i další typy ventilátorů. Nabízíme například ventilátory stolní a stojací, průmyslové či koupelnové a případně i příslušenství. Za prohlídku stojí i naše bohatá nabídka kabelů a konektorů či nářadí, kde nechybí ani lisovací (krimpovací) kleště, odizolovací nářadí, štípací kleště na kabelyelektrické a AKU nářadí.

Montáž

Pro správné připojení ventilátoru s ovládací fází použijte kabel s druhým fázovým vodičem navíc. Při instalaci zapojujte vodiče o průřezu min 1mm2 (a max 1,5mm2). K ventilátoru byla přidána bezšroubová svorkovnice pro co nejsnazší manipulaci.

Ventilátor snadno a rychle nainstalujete v horizontální i vertikální poloze pod omítku s horním vývodem. Nástavec pro odsávání je možné umístit ze tří stran skříně. Pod čelním volně přiloženým krytem se nachází několik vrstev, které se využívají k tlumení hluku. Ventilátor se dodává již sestavený. Nerovnosti v zazdění upravíte pootočením čelní mřížky o cca 10˚.

Ventilátory řady SilentECO-U jsou dále vybaveny provozními konektory, které umožňují jednoduchým způsobem vyjmout ventilátorový díl ze skříně bez odpojení přívodního kabelu, což je výhodné zejména v případě, pokud je instalační krabice již zazděná.

Šrouby a hmoždinky jsou součástí balení.

Jaký je rozdíl mezi axiálním a radiálním ventilátorem?

U axiálního neboli osového radiátoru se využívá proudění vzduchu ve směru osy otáčení vrtule na hřídeli. Tímto způsobem dochází k přepravě velkého průtoku vzduchu i za nízkého dopravního tlaku. Naproti tomu radiální, nazývaný též tangenciální, ventilátor nasává a vypouští vzduch v kolmém směru tangenciály. Tento typ ventilátoru má vyšší tlak, a proto se používá k přenosu vzduchu na delší vzdálenosti.

Rozměry ventilátoru: 240 x 240 x 98 mm. Montážní otvor Ø 80 mm.

Technické detaily ventilátoru Wernig SILENT ECO U 100 H

Radiální ventilátor do WC Wernig SILENT ECO U 100 H je určena k vsazení do potrubí o průměru 75-80mm. Ventilátor je vybaven zpětnou klapkou na výtlaku. Příkon 27,3W. Hlučnost 46dB. Ventilátor pracuje na napětí 230V. Barva výrobku - bílá. Výrobek je vhodný k montáži do stěny i do stropu. Typ ventilátoru – radiální. Stupeň ochrany byl stanoven na IP45. Přepravovaný objem vzduchu se pohybuje na čísle 111m3/h. Hmotnost: 2kg.

Vždy se řiďte postupem od výrobce a montáž provádějte jen tehdy, jste-li k takovému úkonu oprávněni. V opačném případě přenechte instalaci na kvalifikované osobě.

Certifikáty výrobku

Radiální ventilátor do WC Wernig SILENT ECO U 100 H splňuje příslušné normy ČSN.

O společnosti Werning

Společnost Werning vznikla v Rakousku r. 1894. Specializuje se zejména na ventilátory využití v domácnosti i náročném interiéru včetně veškerého příslušenství a protipožární techniku. Silná opora o tradici ve spojení s inovativním myšlením charakterizují kvalitu zpracování a stabilitu na trhu.

Značka

Dokumenty

Parametry

Průměr:
80 mm
Přepravovaný objem:
111 m3/h
Barva:
Bílá
Teplota média:
5 - 40 °C
Způsob montáže:
Montáž do stěny
Dimenzované napětí:
230 V
Sestavení:
Standard
Otáčky:
1 150 - 2 500 1/min
Materiál skříně:
Plast
Směr:
Radiální
Krytí (IP):
IPX5
Emise hluku:
46 dB(A) re 1
Šířka:
265 mm
Výška:
265 mm
Hloubka/výška:
98 mm

Kategorie

Průměrné hodnocení
Hodnotilo: 0 uživatelů
0x
0x
0x
0x
0x
Váš názor nás zajímá

Školený personál na pobočkách

20 poboček a přes 5000 výdejních míst v ČR

Široký sortiment ihned k odběru

Aktuality
Podzimní akce v K&V ELEKTRO je tu!

31.8.2023
Nakupuj, sbírej body a vyměň je za hodnotné dárky!
Když nakoupíš vybranou značku, Tvé body se Ti zpětinásobí!
Zobrazit všechny

© 2023