Přípojková pojistková skříň na sloup DCK SP100/NSP1P ČEZ
zdarma
tip K&V
Obrázek produktu  Přípojková pojistková skříň na sloup DCK SP100/NSP1P ČEZ 0
Obrázek produktu  Přípojková pojistková skříň na sloup DCK SP100/NSP1P ČEZ 1
Obrázek produktu  Přípojková pojistková skříň na sloup DCK SP100/NSP1P ČEZ 2
Obrázek produktu  Přípojková pojistková skříň na sloup DCK SP100/NSP1P ČEZ 3
Jednopatrová pojistková skříň na sloup DCK SP100/NSP1P je konstruována pro proud 100 A a splňuje připojovací podmínky ČEZ a EGD(e.on). Nabízí kvalitní konstrukci a stupeň krytí IP 44, díky čemuž ji můžete instalovat uvnitř stejně dobře jako venku.
e-shop: skladem (29 ks), doručíme: čtvrtek 14.5.
Značka
DCK
Dodavatelský kód
EAN
Často se kupuje společně
1 711,57 bez DPH
230,13
Celkem
0
Specifikace pojistkové skříně na sloup DCK SP100/NSP1P ČEZ 5041003
Rozměry pojistkové skříně na sloup DCK SP100/NSP1P ČEZ jsou 290 mm x 325 mm x 120 mm.
Technické detaily pojistkové skříně na sloup DCK SP100/NSP1P ČEZ
Pojistková skřín na sloup DCK SP100/NSP1P je vyrobena z kvalitního plastu a váží cca 3,5 kg. Maximální průřez přívodních vodičů je 35 mm2 a maximální průřez vývodních vodičů je 35 mm2. Skříň je navržena pro napětí 690 V.
Certifikáty výrobku
  • Pojistková skříň na sloup DCK SP100/NSP1P ČEZ splňuje příslušné normy ČSN.
O společnosti DCK Holoubkov
Značka
Dokumenty
Parametry
Pojistka:Nožová pojistka
Dimenzovaný proud:100 A
Krytí (IP):IP44
Připojení na přípojnici/kabel:Dole
Počet skupin:1
Materiál skříně:Plast
S průhledným víkem:Ne
Výška:290 mm
Šířka:325 mm
Hloubka/výška:120 mm