Přípojková pojistková skříň DCK SP100/NVP1P ČEZ
zdarma
Obrázek produktu  Přípojková pojistková skříň DCK SP100/NVP1P ČEZ 0
Obrázek produktu  Přípojková pojistková skříň DCK SP100/NVP1P ČEZ 1
Obrázek produktu  Přípojková pojistková skříň DCK SP100/NVP1P ČEZ 2
Přípojková pojistková skříň DCK SP100/NVP1P společnosti ČEZ/EGD (e.on) je navržena pro dimenzovaný proud 100 A. Skříň je vyrobena z plastu a má rozměry 120 mm x 290 mm x 325 mm (h x v x š). Splňuje standard krytí IP44. Obsahuje jednu skupinu pro pojistky... číst více
e-shop: skladem (17 ks), doručíme: zítra
Značka
DCK
Dodavatelský kód
EAN
Přípojková pojistková skříň DCK SP100/NVP1P společnosti ČEZ/EGD (e.on) je navržena pro dimenzovaný proud 100 A. Skříň je vyrobena z plastu a má rozměry 120 mm x 290 mm x 325 mm (h x v x š). Splňuje standard krytí IP44. Obsahuje jednu skupinu pro pojistky typu nožová pojistka. Připojení na přípojnici/kabel je umístěno dole.
O společnosti DCK
Značka
Dokumenty
Parametry
Pojistka:Nožová pojistka
Dimenzovaný proud:100 A
Krytí (IP):IP44
Připojení na přípojnici/kabel:Dole
Počet skupin:1
Materiál skříně:Plast
S průhledným víkem:Ne
Výška:290 mm
Šířka:325 mm
Hloubka/výška:120 mm