password.error.userNotFound
password.error.userNotFound
password.error.userNotFound
password.error.userNotFound
password.error.userNotFound
password.error.userNotFound
Kategorie produktů
K&V ELEKTRO
Pobočka Olomouc

Olomouc

V létě 2019 jsme otevřeli první prodejnu na Moravě. Nyní tedy můžete nakupovat široký sortiment elektromateriálu a osvětlení v Olomouci i od českého velkoobchodu K&V ELEKTRO.

Součástí pobočky s velkorysou rozlohou přes 1200 m2 je také showroom. V naší prodejně můžete vybírat z širokého sortimentu elektroinstalačního materiálu od prověřených dodavatelů a s jakýmkoliv dotazem se obrátit na odborně vyškolený personál.

Budova je zcela bezbariérová a zastavit můžete na přilehlém parkovišti s 25 parkovacími místy, které můžete využít zdarma.

Platit můžete hotově i platební kartou, registrovaným firmám také nabízíme platbu na fakturu. Pro naše zákazníky pořádáme grilovací akce. Ve spolupráci s dodavateli také probíhají prezentace novinek a akčních produktů.

Olomoucká prodejna elektromateriálu, stejně jako další pobočky K&V ELEKTRO po celé České republice, slouží také jako výdejní místo zdarma pro náš maloobchodní e-shop. Zboží, které nemáme v Olomouci skladem, pro vás navíc bezplatně převezeme z centrálního skladu K&V ELEKTRO.

Adresa
Olomouc
Stará Přerovská 790
779 00 Olomouc
Otevírací doba
pondělí – pátek 7:00 – 15:30
Obecné kontakty
+420 253 253 254
olomouc@kvelektro.cz
Olomouc
Virtuální 3D prohlídka

Dění na pobočce

Burger akce Olomouc
1 minuta
10.6.2021

Přijďte si pro Burger na olomouckou pobočku

Akce platí pouze pro olomouckou pobočku
číst více

Další pobočky

Aktuality

© 2022