Plombovací hlavice EATON FPK sada 10ks 275416



Ceny zde uvedené jsou platné pouze pro nákup na e-shopu a mohou se lišit od cen na pobočkách.
Často se kupuje společně
Plombovací hlavice FPK v praktické sadě po 10 ks slouží k mechanickému zajištění elektrických zařízení proti neoprávněné manipulaci. V kombinaci s plombovacím drátem nebo páskou umožňuje vytvořit viditelné a neporušitelné zaplombování.
Specifikace plombovací hlavice EATON FPK sada 10ks 275416
Tato zavírací hlavice slouží jako příslušenství pro malé rozvodnice a je určena pro šroub 5 mm. Zabalena je do praktické sady po 10 ks, což usnadňuje doplnění provozních zásob i realizaci větších montáží u elektroměrových rozvaděčů, hlavních jističů a pojistkových skříní, průmyslových rozvaděčů a jiných zařízení vyžadující kontrolu zásahu třetí stranou.
Hlavní vlastnosti produktu:
- určeno pro zaplombování jističů, rozvaděčů a měřicích zařízení
- zabraňuje neoprávněnému zásahu do zařízení
- umožňuje snadnou vizuální kontrolu integrity
- jednoduchá instalace bez speciálního nářadí
- odolné plastové provedení
Shrnutí a doporučení produktu
Hledáte funkční řešení pro jednotné osazení rozvodnicového příslušenství od jednoho výrobce? Tato hlavice navazuje na prověřené portfolio EATON a díky balení po více kusech se hodí jak pro montáže, tak pro doplnění skladu. Ušetří čas při objednávce i při následné standardizaci použitého příslušenství.
Pro další montážní materiál a příslušenství si prohlédněte kategorii Závěsy, úchyty, šrouby, kde snadno doplníte vše potřebné pro instalace i servis.
Technické detaily
- Šířka: 1000 mm
- Pro šroub: 5 mm
- Balení: 10 ks
O výrobci
EATON Elektrotechnika s.r.o., úspěšný výrobce přístrojů pro elektroinstalace jak domovní, tak průmyslové. Společnost patří pod nadnárodní společnost EATON corporation, jež je globálním lídrem v distribuci energie, ale také v produkci širokého sortimentu elektrotechnického vybavení. Společnost EATON roku 2012 dokonce otevřela inovační centrum ve Vědeckotechnickém parku v Roztokách u Prahy. Jedná se o první takové centrum v Evropě a páté na celém světě. Pod EATON corporation spadají značky jako Powerware, Holec, Santak, Cutler-Hammer, Moeller, Felton & Guileaume, CEAG či Crouse Hinds. Roku 2016 dosáhla společnost obratu v hodnotě 19,7 miliard dolarů a pracuje v ní přibližně 95 000 zaměstnanců. Její produkty jsou k dostání ve více než 175 států. Z výrobků značky EATON si v naší nabídce můžete vybrat a zakoupit široký sortiment zboží, jako jsou například jističe, upevňovací prvky, modulové rozvodnice, ovládací prvky, výkonové stykače i ministykače a mnoho dalšího.



