Napájecí zdroj Panlux DRT006/12 6W 12VDC
Obrázek produktu  Napájecí zdroj Panlux DRT006/12 6W 12VDC 0
Obrázek produktu  Napájecí zdroj Panlux DRT006/12 6W 12VDC 1
Obrázek produktu  Napájecí zdroj Panlux DRT006/12 6W 12VDC 2
Napájecí zdroj Panlux DRT006/12 6W 12VDC disponuje dobrým poměrem cena/výkon od prověřeného výrobce Panlux. Další informace k produktu naleznete níže.
e-shop: skladem externě (2 ks), doručíme: pátek 15.5.
Značka
Panlux
Dodavatelský kód
DRT006/12
EAN
Často se kupuje společně
261
215,70 bez DPH
Celkem
0
LED drivery jsou moderní typy transformátorů, které elektrický proud zároveň usměrňují (AC/DC).
Značka
Dokumenty
Parametry
Typ napájecího napětí:AC
1. výstupní napětí:12 V
Max. výstupní proud 1:0,5 A
Nastavitelné výstupní napětí:Ne
Jmenovité výstupní napětí 1:12 V
Jmenovitý výstupní proud 1:0,5 A
Dimenzované napájecí napětí při AC 50 Hz:230 V
Regulované výstupní napětí:Ne
Výstupní výkon:0 - 6 W
Stabilizované:Ano
Typ elektrické přípojky:Šroubová svorka
Možnost nástěnné montáže:Ano
Šířka:99 mm
Výška:11 mm
Hloubka/výška:46 mm