Napájecí zdroj MEAN WELL pro LED 24VDC 100W LPV-100-24
Obrázek produktu Napájecí zdroj MEAN WELL pro LED 24VDC 100W LPV-100-24 0
LED transformátor elektronický, napěťový stabilizovaný DC 24V/100W pro napájení PARALELNĚ zapojených LED svítidel, LED pásků, LED žárovek. Trafo udržuje konstantní napětí 24V. Má zabudované pojistky proti přehřátí, zkratu a přetížení.
e-shop: skladem (5 ks), doručíme: zítra
643
Dodavatelský kód
LPV-100-24
EAN
Často se kupuje společně
531,40 bez DPH
Celkem
Technická data:
  • vstupní napětí 230V AC/50 Hz
  • výkon 100W
  • výstupní napětí 24 V DC
  • stupeň ochrany krytem IP67
  • ochrana proti zkratu
  • ochrana proti přetížení
Typ napájecího napětí:AC
1. výstupní napětí:24 V
Max. výstupní proud 1:4,2 A
Nastavitelné výstupní napětí:Ne
Jmenovité výstupní napětí 1:24 V
Odolné proti zkratu:Ano
Dimenzované napájecí napětí při AC 50 Hz:90 - 264 V
Regulované výstupní napětí:Ne
Výstupní výkon:0 - 100 W
Možnost přímé montáže:Ano
Šířka:52 mm
Výška:190 mm
Hloubka/výška:37 mm