Napájecí zdroj MEAN WELL pro LED 12VDC 150W LPV-150-12
tip K&V
Obrázek produktu Napájecí zdroj MEAN WELL pro LED 12VDC 150W LPV-150-12 0
LED transformátor elektronický, napěťový stabilizovaný DC 12V/150W pro napájení PARALELNĚ zapojených LED svítidel, LED pásků, LED žárovek. Trafo udržuje konstantní napětí 12V. Má zabudované pojistky proti přehřátí, zkratu a přetížení.
e-shop: skladem (9 ks), doručíme: zítra
896
Dodavatelský kód
LPV-150-12
EAN
Často se kupuje společně
740,50 bez DPH
Celkem
Technická data:
  • vstupní napětí 230V AC/50 Hz
  • výkon 150W
  • výstupní napětí 12 V DC
  • stupeň ochrany krytem IP67
  • ochrana proti zkratu
  • ochrana proti přetížení
Typ napájecího napětí:AC
1. výstupní napětí:12 V
Max. výstupní proud 1:10 A
Nastavitelné výstupní napětí:Ne
Jmenovité výstupní napětí 1:12 V
Odolné proti zkratu:Ano
Dimenzované napájecí napětí při AC 50 Hz:180 - 305 V
Regulované výstupní napětí:Ne
Výstupní výkon:0 - 150 W
Možnost přímé montáže:Ano
Šířka:63 mm
Výška:191 mm
Hloubka/výška:38 mm