Napájecí zdroj MEAN WELL pro LED 12VDC 100W LPV-100-12
Obrázek produktu Napájecí zdroj MEAN WELL pro LED 12VDC 100W LPV-100-12 0
Napájecí zdroj MEAN WELL pro LED 12VDC 100W LPV-100-12 disponuje dobrým poměrem cena/výkon od prověřeného výrobce MEAN WELL. Další informace k produktu naleznete níže.
e-shop: skladem (30 ks), doručíme: čtvrtek 14.5.
Značka
MEAN WELL
Dodavatelský kód
LPV-100-12
EAN
Často se kupuje společně
620,66 bez DPH
10,09
8,34 bez DPH
12,21
Celkem
Napájecí zdroj DC 12V/8,5 A, 100W IP 67
Značka
Dokumenty
Parametry
Typ napájecího napětí:AC
1. výstupní napětí:12 V
Max. výstupní proud 1:8,5 A
Nastavitelné výstupní napětí:Ne
Jmenovité výstupní napětí 1:12 V
Odolné proti zkratu:Ano
Dimenzované napájecí napětí při AC 50 Hz:90 - 264 V
Regulované výstupní napětí:Ne
Výstupní výkon:0 - 100 W
Stabilizované:Ano
Typ elektrické přípojky:Ostatní
Možná montáž nosné lišty:Ne
Možnost nástěnné montáže:Ano
Vhodné pro řadovou montáž:Ne
Možnost přímé montáže:Ano
Šířka:52 mm
Výška:190 mm
Hloubka/výška:37 mm