Membránová průchodka 258-351 MDF DG 9mm




Ceny zde uvedené jsou platné pouze pro nákup na e-shopu a mohou se lišit od cen na pobočkách.
Membránová průchodka SES pro kabely v rozsahu 1–9 mm zajišťuje čistý a chráněný průchod v plechu. Díky provedení do otvoru o průměru 15 mm a vhodnosti pro stěny o tloušťce 2 mm ji snadno osadíte do připravených výřezů. Černé provedení z gumy zapadne do technických i servisních aplikací.
Specifikace membránové průchodky 258-351 MDF DG 9mm
Tato membránová průchodka do plechu HELAVIA slouží k vedení a ochraně kabelů při průchodu hranou otvoru v plechových dílech. Vhodně usazuje vodič do kruhového výřezu o průměru 15 mm a stabilizuje ho ve stěně o tloušťce 2 mm. Zavřené provedení respektuje membránovou konstrukci a umožňuje šetrné protažení kabelu v definovaném rozsahu 1–9 mm.
Materiál vychází z gumy s uvedeným typem PVC, přičemž popis dodavatele specifikuje polychloroprenovou gumu (neopren/baypren).
Podle dodaných údajů o materiálu (polychloropren) se uvádí velmi dobrá odolnost vůči teplotě, stárnutí, ozónu, tukům, olejům a esencím i vybraným organickým rozpouštědlům. Tyto vlastnosti podporují použití v prostředí, kde je kladen důraz na dlouhodobou stabilitu elastomeru v kontaktu s kabeláží a konstrukčním dílem.
Shrnutí a doporučení produktu
Membránová průchodka pomůže kultivovat průchod vodiče plechem a omezit působení ostrých hran na kabelový plášť. Minimalizuje riziko poškození a přispívá k přehlednému vedení. Díky provedení, které vychází z pružného materiálu, se snadno usazuje a napomáhá čistému zakončení otvoru.
Pro kompletní řešení vedení kabelů doporučujeme prohlédnout celou nabídku v kategorii Vývodky, průchodky, ucpávky. Hledáte obdobné produkty od stejného výrobce? Podívejte se na přehled značky SES nebo si vyfiltrujte dostupné membránové průchodky SES.
Technické detaily
- Pro průměr kabelu: 1–9 mm
- Průměr otvoru: 15 mm
- Pro tloušťku stěny: 2 mm
- Materiál: guma
- Typ materiálu: PVC
- Barva: černáí
- Materiál podle popisu: polychloroprenová guma (neopren/baypren)
- Teplotní rozsah použití: −30 až +90 °C
- Maximální tlak: 7 MPa
- Maximální prodloužení: > 400 %
- Elektrická pevnost: > 13 kV/mm
O výrobci
Společnost SES se zaměřuje na výrobu spojovacího materiálu - gumových izolovaných hadic, chrániček kabelů, izolačních pouzder, oboustrannných pásek, popisovačů štítků a dalších produktů. U nás si od této firmy můžete pořídit praktické membránové průchodky.

