Lithiová baterie Saft LS14250 3,6V 1200mAh BAT-3V6-1/2AA-LS
Obrázek produktu  Lithiová baterie Saft LS14250 3,6V 1200mAh BAT-3V6-1/2AA-LS 0
Lithiová baterie Saft LS14250 staví na chemii Li‑SOCl2, která zajišťuje stabilní chod i v náročných podmínkách. Kompaktní formát 1/2 AA a kombinace 3,6 V s kapacitou 1 200 mAh umožní spolehlivý provoz tam, kde je omezený prostor a požadována dlouhá výdrž... číst více
e-shop: skladem (10 ks), doručíme: čtvrtek 14.5.
Značka
Saft
Dodavatelský kód
BAT-3V6-1/2AA-LS
EAN
Lithiová baterie Saft LS14250 staví na chemii Li‑SOCl2, která zajišťuje stabilní chod i v náročných podmínkách. Kompaktní formát 1/2 AA a kombinace 3,6 V s kapacitou 1 200 mAh umožní spolehlivý provoz tam, kde je omezený prostor a požadována dlouhá výdrž.
Specifikace lithiové baterie Saft LS14250 3,6V 1200mAh BAT-3V6-1/2AA-LS
Shrnutí a doporučení produktu
O výrobci
Značka
Parametry
Označení velikosti:Ostatní
Počet článků:1
Provedení:Lithium
Jmenovité napětí:3,6 V
Kapacita:1 200 mAh
Výška včetně pólů:23 mm
Průměr:14 mm