LED napájecí zdroj Panlux DRT075/24 75W 24VDC
Obrázek produktu  LED napájecí zdroj Panlux DRT075/24 75W 24VDC 0
e-shop: na objednávku (259 ks), doručíme: pondělí 1.6.
Dodavatelský kód
DRT075/24
EAN
Často se kupuje společně
846,28 bez DPH
Celkem
0
LED driver od výrobce PANLUX LED drivery jsou Moderní typy transformátorů, které elektrický proud zároveň usměrňují (AC/DC) POZOR! Při záměně driverů může dojít k poškození svítidel.Je důležité věnovat mimořádnou pozornost udávaným informacím o zapojení! Jak vypočítat velikost driveru, neboli jaký je potřebný výkon driveru?Součet příkonů všech napájených žárovek musí být minimálně o 20% menší než příkon, pro který je driver určen. Pokud tedy budou na driver napojeny 4 žárovky o příkonu 3W, je nutné vybrat driver s příkonem 15W.Výpočet: 4ks x 3W x 1,2 = 14,4W (minimální velikost příkonu driveru)
Typ napájecího napětí:AC
1. výstupní napětí:24 V
Max. výstupní proud 1:3 A
Nastavitelné výstupní napětí:Ne
Jmenovité výstupní napětí 1:24 V
Jmenovitý výstupní proud 1:3 A
Odolné proti zkratu:Ano
Dimenzované napájecí napětí při AC 50 Hz:230 V
Regulované výstupní napětí:Ne
Výstupní výkon:0 - 75 W
Vhodné pro řadovou montáž:Ne
Šířka:200 mm
Výška:31 mm
Hloubka/výška:63 mm