LED napájecí zdroj Panlux DRT030/12 30W 12VDC
Obrázek produktu LED napájecí zdroj Panlux DRT030/12 30W 12VDC 0
e-shop: skladem (7 ks), doručíme: zítra
613
Dodavatelský kód
DRT030/12
EAN
Často se kupuje společně
506,61 bez DPH
POZOR! Při záměně driverů může dojít k poškození svítidel.
Je důležité věnovat mimořádnou pozornost udávaným informacím o zapojení!
Jak vypočítat velikost driveru, neboli jaký je potřebný výkon driveru?
Součet příkonů všech napájených žárovek musí být minimálně o 20% menší než příkon, pro který je driver určen. Pokud tedy budou na driver napojeny 4 žárovky o příkonu 3W, je nutné vybrat driver s příkonem 15W.
Výpočet: 4ks x 3W x 1,2 = 14,4W (minimální velikost příkonu driveru)
Typ napájecího napětí:AC
1. výstupní napětí:12 V
Max. výstupní proud 1:2,5 A
Nastavitelné výstupní napětí:Ne
Jmenovité výstupní napětí 1:12 V
Dimenzované napájecí napětí při AC 50 Hz:230 V
Regulované výstupní napětí:Ne
Výstupní výkon:0 - 30 W
Vhodné pro řadovou montáž:Ne
Možnost přímé montáže:Ano
Šířka:159 mm
Výška:18 mm
Hloubka/výška:58 mm