LED napájecí zdroj Panlux DRT015/24 15W 24VDC
Obrázek produktu  LED napájecí zdroj Panlux DRT015/24 15W 24VDC 0
LED napájecí zdroj Panlux DRT015/24 15W 24VDC disponuje dobrým poměrem cena/výkon od prověřeného výrobce Panlux. Další informace k produktu naleznete níže.
e-shop: na objednávku (175 ks), doručíme: pondělí 1.6.
Dodavatelský kód
DRT015/24
EAN
Často se kupuje společně
252,07 bez DPH
Typ napájecího napětí:AC
1. výstupní napětí:24 V
Max. výstupní proud 1:0,625 A
Nastavitelné výstupní napětí:Ne
Jmenovité výstupní napětí 1:24 V
Jmenovitý výstupní proud 1:0,625 A
Odolné proti zkratu:Ano
Dimenzované napájecí napětí při AC 50 Hz:230 V
Regulované výstupní napětí:Ne
Výstupní výkon:0 - 15 W
Vhodné pro řadovou montáž:Ne
Šířka:128 mm
Výška:14 mm
Hloubka/výška:51 mm