LED napájecí zdroj Panlux DRT015/12 15W 12VDC
Obrázek produktu LED napájecí zdroj Panlux DRT015/12 15W 12VDC 0
LED napájecí zdroj Panlux DRT015/12 15W 12VDC disponuje dobrým poměrem cena/výkon od prověřeného výrobce Panlux. Další informace k produktu naleznete níže.
e-shop: skladem (6 ks), doručíme: zítra
305
Dodavatelský kód
DRT015/12
EAN
Často se kupuje společně
252,07 bez DPH
Jak vypočítat velikost driveru, neboli jaký je potřebný výkon driveru?
Součet příkonů všech napájených žárovek musí být minimálně o 20% menší než příkon, pro který je driver určen. Pokud tedy budou na driver napojeny 4 žárovky o příkonu 3W, je nutné vybrat driver s příkonem 15W.
Výpočet: 4ks x 3W x 1,2 = 14,4W (minimální velikost příkonu driveru)
Typ napájecího napětí:AC
1. výstupní napětí:12 V
Max. výstupní proud 1:1,25 A
Nastavitelné výstupní napětí:Ne
Jmenovité výstupní napětí 1:12 V
Dimenzované napájecí napětí při AC 50 Hz:230 V
Regulované výstupní napětí:Ne
Výstupní výkon:0 - 15 W
Stabilizované:Ano
Typ elektrické přípojky:Šroubová svorka
Možná montáž nosné lišty:Ne
Možnost nástěnné montáže:Ano
Vhodné pro řadovou montáž:Ne
Možnost přímé montáže:Ano
Šířka:128 mm
Výška:14 mm
Hloubka/výška:51 mm