Kontakty

Potřebujete poradit nebo hledáte informace o produktu, který nabízíme?
Není nic jednoduššího než nás přímo kontaktovat.
Můžete si na mapě vybrat pobočku na které rádi nakupujete nebo nás kontaktovat na infolince.

Fakturační údaje:

K & V ELEKTRO a.s.
Týnská 1053/21
110 00 Praha 1
IČ: 28463005
DIČ: CZ28463005
Oddělení E-mail Telefon
Obchodní oddělení prodej@kvelektro.cz +420 227 204 110
Petra Radoušová informace o stavu objednávek radousova@kvelektro.cz +420 227 204 138
Lucie Mládková informace o stavu objednávek mladkova@kvelektro.cz +420 227 204 119 +420 724 716 251
Hana Famfulíková informace o stavu objednávek famfulikova@kvelektro.cz +420 227 204 143
Jiří Hadravů vedoucí zák. a technického oddělení hadravu@kvelektro.cz +420 227 204 114
Jaroslav Červený cerveny@kvelektro.cz +420 227 204 107 +420 724 291 680
Libor Dvořák dvorak@kvelektro.cz +420 227 204 118 +420 724 716 521
Petr Džugan dzugan@kvelektro.cz +420  227 204 146 +420 702 219 164
Václav Mikolášek mikolasek@kvelektro.cz +420 227 204 129 +420 727 870 699
David Michaler michaler@kvelektro.cz +420 227 204 136 +420 702 170 529
Radim Fischer fischer@kvelektro.cz +420 227 204 125 +420 724 919 366
Jan Majerík majerik@kvelektro.cz +420 227 204 108 +420 724 919 369
Marcela Cymbálová cymbalova@kvelektro.cz +420 257 409 137 +420 721 942 235
Tomáš Pavlík pavlik@kvelektro.cz +420 227 204 116 +420 724 716 249
Jaromír Lojkásek Lojkasek@kvelektro.cz +420 227 204 106 +420 702 119 838
Jiří Pitauer Pitauer@kvelektro.cz +420 227 204 140 +420 702 253 081
Stanislava Hermanová Hermanova@kvelektro.cz +420 227 204 125 +420 601 380 166
Michal Beník vedoucího oddělení kabely benik@kvelektro.cz +420 227 204 124 +420 724 919 363
Michal Hušbauer kabely a vodiče husbauer@kvelektro.cz +420 227 204 115 +420 724 716 250
David Novák kabely a vodiče david.novak@kvelektro.cz +420 257 409 147 +420 727 909 777
Martin Dočekal vedoucí oddělení osvětlení docekal@kvelektro.cz +420 227 204 113
Tomáš Piroutek svítidla piroutek@kvelektro.cz +420 227 204 109 +420 606 639 595
Jiří Frydrych svítidla frydrych@kvelektro.cz +420 227 204 131 +420 702 170 538
Václav Kovář svítidla kovar@kvelektro.cz +420 227 204 144 +420 727 907 820
Marek Kout ředitel prodeje kout@kvelektro.cz
Logistika dopravy zavozy@kvelektro.cz +420 227 204 111
Marketingové oddělení marketing@kvelektro.cz +420 257 409 393
Ekonomické oddělení uctarna@kvelektro.cz +420 257 409 394
Nákupní oddělení nakup@kvelektro.cz +420 257 409 395
Radek Foukal foukal@kvelektro.cz +420 257 409 358 +420 702 091 798
Pavel Marval marval@kvelektro.cz +420 257 409 331 +420 727 870 692
Veronika Lenochová lenochova@kvelektro.cz +420 257 409 363 +420 727 824 645
Jan Ondráček ondracek@kvelektro.cz +420 257 409 324 +420 727 900 696
Jiří Valeš vales@kvelektro.cz +420 257 409 327 +420 725 561 372
Pavel Šilhan DiS. silhan@kvelektro.cz +420 257 409 329 +420 724 225 773
Tomáš Hrdlička hrdlicka@kvelektro.cz +420 257 409 323 +420 702 119 840
Jan Kolář jan.kolar@kvelektro.cz +420 257 409 326 +420 725 561 370
Ondřej Tomek tomek@kvelektro.cz +420 257 409 351 +420 720 036 737
Pavel Brátka bratka@kvelektro.cz +420 257 409 322 +420 602 355 084
Petr Hodík hodik@kvelektro.cz +420 257 409 355 +420 702 204 006
Petr Pražák ředitel nákupu prazak@kvelektro.cz
Vedení společnosti vedeni@kvelektro.cz +420 257 409 396
HR oddělení kariera@kvelektro.cz +420 257 409 313
ICT oddělení ict@kvelektro.cz +420 257 409 398
Správa budov sprava@kvelektro.cz +420 224 812 454
Stížnosti a náměty na zlepšení stiznosti@kvelektro.cz +420 257 409 399

Karlovy Vary

Lesov 2, 360 01, Karlovy Vary

Otevírací doba

pondělí – pátek 7:00 – 16:00
Odběr objednaného zboží možný již od 6:30

Kontakt

Tel.: +420 353 331 505
vary@kvelektro.cz

Vedoucí pobočky

Petr Gürtler
+420 608 320 402 | +420 359 600 507
gurtler@kvelektro.cz

Fakturace

Šárka Adámková
+420 353 331 505
adamkova@kvelektro.cz

Obchodně technické oddělení

Jonáš Leščišin
+420 725 854 258 | +420 359 600 501
lescisin@kvelektro.cz

Jan Panuška
+420 724 924 855 | +420 359 600 503
panuska@kvelektro.cz

Pavel Sluka
+420 608 320 401 | +420 359 600 502
sluka@kvelektro.cz

Oddělení svítidel

Michaela Štafková
+420 725 939 770 | +420 353 331 505
stafkova@kvelektro.cz

Obchodní zástupce

Monika Štěpánková
+420 724 700 497
monika.stepankova@kvelektro.cz

Reklamace

Šárka Adámková
+420 353 331 505
adamkova@kvelektro.cz