Kontakty

Potřebujete poradit nebo hledáte informace o produktu, který nabízíme?
Není nic jednoduššího než nás přímo kontaktovat.
Můžete si na mapě vybrat pobočku na které rádi nakupujete nebo nás kontaktovat na infolince.

Fakturační údaje:

K & V ELEKTRO a.s.
Týnská 1053/21
110 00 Praha 1
IČ: 28463005
DIČ: CZ28463005
Oddělení E-mail Telefon
Obchodní oddělení prodej@kvelektro.cz +420 227 204 110
Petra Radoušová informace o stavu objednávek radousova@kvelektro.cz +420 227 204 138
Lucie Mládková informace o stavu objednávek mladkova@kvelektro.cz +420 227 204 119 +420 724 716 251
Jiří Hadravů vedoucí zákaznického servisu hadravu@kvelektro.cz +420 227 204 114 +420 602 696 865
Jaroslav Červený cerveny@kvelektro.cz +420 227 204 107 +420 724 291 680
Tomáš Uherka uherka@kvelektro.cz +420 227 204 140 +420 601 380 166
Radek Vávra vavra@kvelektro.cz +420 227 204 137 +420 702 204 006
Libor Dvořák dvorak@kvelektro.cz +420 227 204 118 +420 724 716 521
Monika Kletečková kleteckova@kvelektro.cz +420 227 204 116 +420 724 716 249
Petr Kletečka rozvaděče kletecka@kvelektro.cz +420 227 204 115 +420 724 716 250
Michal Kavka vedoucí technického oddělení kavka@kvelektro.cz +420 227 204 106 +420 724 056 121
Václav Mikolášek mikolasek@kvelektro.cz +420 227 204 129 +420 727 870 699
Jaroslav Ježek jaroslav.jezek@kvelektro.cz +420 227 204 117 +420 602 788 822
David Michaler michaler@kvelektro.cz +420 227 204 136 +420 702 170 529
Radim Fischer fischer@kvelektro.cz +420 227 204 125 +420 724 919 366
Jan Majerík majerik@kvelektro.cz +420 227 204 108 +420 724 919 369
Michal Beník kabely a vodiče benik@kvelektro.cz +420 227 204 124 +420 724 919 363
Martin Dočekal vedoucí oddělení osvětlení docekal@kvelektro.cz +420 227 204 113 +420 724 716 523
Tomáš Piroutek svítidla piroutek@kvelektro.cz +420 227 204 109 +420 606 639 595
Jiří Frydrych svítidla frydrych@kvelektro.cz +420 227 204 131 +420 702 170 538
Marek Kout ředitel prodeje kout@kvelektro.cz
Logistika dopravy zavozy@kvelektro.cz +420 227 204 135
Marketingové oddělení marketing@kvelektro.cz +420 257 409 353
Ekonomické oddělení uctarna@kvelektro.cz +420 257 409 338
Nákupní oddělení nakup@kvelektro.cz +420 257 409 324
František Dohnal dohnal@kvelektro.cz +420 257409332 +420 702170527
Radek Foukal foukal@kvelektro.cz +420 257409358 +420 702091798
Pavel Kadlec kadlec@kvelektro.cz +420 257409323 +420 602307296
Pavel Marval marval@kvelektro.cz +420 257409331 +420 727870692
Oliver Patoprstý patoprsty@kvelektro.cz +420 257409326 +420 725561370
Andre Rygiel rygiel@kvelektro.cz +420 257409327 +420 725561372
Pavel Šilhan DiS. silhan@kvelektro.cz +420 257409329 +420 724225773
Bc. Radek Zuzák zuzak@kvelektro.cz +420 257409330 +420 606625500
Pavel Brátka vodiče a kabely bratka@kvelektro.cz +420 257409322 +420 602355084
Luděk Parkan vodiče a kabely parkan@kvelektro.cz +420 257409325 +420 724367291
Andrej Morgunov katalog zboží morgunov@kvelektro.cz +420 257409347 +420 702119844
Jiří Svoboda katalog zboží svoboda@kvelektro.cz +420 257409328 +420 724568474
Jan Hartmann DiS. vedoucí oddělení hartmann@kvelektro.cz +420 257409324 +420 724367292
Marek Havlíček ředitel nákupu havlicek@kvelektro.cz
Vedení společnosti vedeni@kvelektro.cz +420 257 409 312
HR oddělení kariera@kvelektro.cz +420 257 409 313
ICT oddělení ict@kvelektro.cz +420 257 409 336
Správa budov sprava@kvelektro.cz +420 227 204 127
Stížnosti a náměty na zlepšení stiznosti@kvelektro.cz +420 257 409 399
×

Telefon

E-mail

Detail pobočky