Kontakty

Potřebujete poradit nebo hledáte informace o produktu, který nabízíme?
Není nic jednoduššího než nás přímo kontaktovat.
Můžete si na mapě vybrat pobočku na které rádi nakupujete nebo nás kontaktovat na infolince.

Fakturační údaje:

K & V ELEKTRO a.s.
Týnská 1053/21
110 00 Praha 1
IČ: 28463005
DIČ: CZ28463005
Oddělení E-mail Telefon
Obchodní oddělení prodej@kvelektro.cz +420 227 204 110
Petra Radoušová informace o stavu objednávek radousova@kvelektro.cz +420 227 204 138
Lucie Mládková informace o stavu objednávek mladkova@kvelektro.cz +420 227 204 119 +420 724 716 251
Hana Famfulíková informace o stavu objednávek famfulikova@kvelektro.cz +420 227 204 143
Jiří Hadravů vedoucí zákaznického servisu hadravu@kvelektro.cz +420 227 204 114
Jaroslav Červený cerveny@kvelektro.cz +420 227 204 107 +420 724 291 680
Tomáš Uherka uherka@kvelektro.cz +420 227 204 140 +420 601 380 166
Radek Vávra vavra@kvelektro.cz +420 227 204 137 +420 702 204 006
Libor Dvořák dvorak@kvelektro.cz +420 227 204 118 +420 724 716 521
Monika Kletečková kleteckova@kvelektro.cz +420 227 204 116 +420 724 716 249
Petr Kletečka rozvaděče kletecka@kvelektro.cz +420 227 204 115 +420 724 716 250
Michal Kavka vedoucí technického oddělení kavka@kvelektro.cz +420 227 204 106
Václav Mikolášek mikolasek@kvelektro.cz +420 227 204 129 +420 727 870 699
David Michaler michaler@kvelektro.cz +420 227 204 136 +420 702 170 529
Radim Fischer fischer@kvelektro.cz +420 227 204 125 +420 724 919 366
Jan Majerík majerik@kvelektro.cz +420 227 204 108 +420 724 919 369
Michal Beník kabely a vodiče benik@kvelektro.cz +420 227 204 124 +420 724 919 363
Martin Dočekal vedoucí oddělení osvětlení docekal@kvelektro.cz +420 227 204 113
Tomáš Piroutek svítidla piroutek@kvelektro.cz +420 227 204 109 +420 606 639 595
Jiří Frydrych svítidla frydrych@kvelektro.cz +420 227 204 131 +420 702 170 538
Marek Kout ředitel prodeje kout@kvelektro.cz
Logistika dopravy zavozy@kvelektro.cz +420 227 204 111
Marketingové oddělení marketing@kvelektro.cz +420 257 409 393
Ekonomické oddělení uctarna@kvelektro.cz +420 257 409 394
Nákupní oddělení nakup@kvelektro.cz +420 257 409 395
Radek Foukal foukal@kvelektro.cz +420 257409358 +420 702091798
Pavel Kadlec kadlec@kvelektro.cz +420 257409355 +420 602307296
Pavel Marval marval@kvelektro.cz +420 257409331 +420 727870692
Oliver Patoprstý patoprsty@kvelektro.cz +420 257409326 +420 725561370
Jan Ondráček ondracek@kvelektro.cz +420 257409324 +420 727900696
Andre Rygiel rygiel@kvelektro.cz +420 257409327 +420 725561372
Pavel Šilhan DiS. silhan@kvelektro.cz +420 257409329 +420 724225773
Bc. Radek Zuzák zuzak@kvelektro.cz +420 257409330 +420 606625500
Tomáš Hrdlička hrdlicka@kvelektro.cz +420 257409323 +420 702119840
Pavel Brátka vodiče a kabely bratka@kvelektro.cz +420 257409322 +420 602355084
Luděk Parkan vodiče a kabely parkan@kvelektro.cz +420 257409325 +420 724367291
Petr Pražák ředitel nákupu prazak@kvelektro.cz
Vedení společnosti vedeni@kvelektro.cz +420 257 409 396
HR oddělení kariera@kvelektro.cz +420 257 409 397
ICT oddělení ict@kvelektro.cz +420 257 409 398
Správa budov sprava@kvelektro.cz +420 224 812 454
Stížnosti a náměty na zlepšení stiznosti@kvelektro.cz +420 257 409 399

Beroun

Pod Hájem 434, 267 01, Beroun - Králův Dvůr

Otevírací doba

pondělí – pátek 6:00 – 16:30
sobota 7:00 – 12:00

Kontakt

Tel.: +420 311 637 121
beroun@kvelektro.cz

Vedoucí pobočky

Miroslav Švihlík
+420 602 453 208
svihlik@kvelektro.cz

Fakturace

Iva Plodrová
+420 311 637 818
plodrova@kvelektro.cz

Realizace

Jiří Šinkner
+420 607 824 713
sinkner@kvelektro.cz

Emil Kozel
+420 606 021 774
kozel@kvelektro.cz

Obchodní zástupce

ing. Jiří Kříž
+420 720 075 568
jiri.kriz@kvelektro.cz

Reklamace

Jiří Šinkner
+420 607 824 713
sinkner@kvelektro.cz