Fotovoltaický solární panel LUXEN SOLAR SM-LXN-500-BB-BFC 500Wp černý rám
Obrázek produktu Fotovoltaický solární panel LUXEN SOLAR SM-LXN-500-BB-BFC 500Wp černý rám 0
Obrázek produktu Fotovoltaický solární panel LUXEN SOLAR SM-LXN-500-BB-BFC 500Wp černý rám 1
není skladem
Značka
LUXEN SOLAR
Dodavatelský kód
SM-LXN-500-BB-BFC
EAN
Estetika a výkon v dokonalé rovnováze
Odolnost, na kterou se můžete spolehnout
Panel je vybaven tvrzeným sklem z obou stran (2 mm), robustním hliníkovým rámem a odolá zatížení až 5400 Pa z přední strany a 2400 Pa ze zadní. Ochrana IP68, antikorozní provedení a certifikace proti solné mlze a čpavku garantují bezproblémový provoz i v extrémních podmínkách.
Klíčové výhody Luxen G12R 500 Wp Full Black:
  • Technologie n-type LECO TOPCon – minimální degradace výkonu
  • Bifaciální provedení – vyšší výnosy díky oboustrannému zisku
  • Nízký teplotní koeficient a vysoká odolnost proti PID a LID
  • Elegantní full black design pro esteticky náročné instalace
  • Záruka 15 let na produkt, 30 let na výkon
  • Lineární ztráta výkonu pouze 0,4 % ročně po prvním roce
Vylepšená struktura panelů prostřednictvím technologie MBB
Prémiové řešení pro moderní fotovoltaické systémy
Garance kvality a dlouhá záruka
Značka
Dokumenty
Parametry
Buničitý materiál:Monokrystalické
Výkon:500 Wp
Napětí MPP (Maximum Power Point):33,51 V
Max. systémové napětí:1 500 V
Délka:1 961 mm
Šířka:1 134 mm
Výška:30 mm
Rám:Ano
Připojovací kabel:Ano
Hmotnost:27,5 kg
Stupeň efektivity modulu:22,48 %