password.error.userNotFound
password.error.userNotFound
password.error.userNotFound
Výprodej
K&V ELEKTRO
Elektroměrový rozvaděč pro fotovoltaiku pilíř DCK ER212/NKP7P-C-FV pro ČEZ, EGD (E.ON)

Elektroměrový rozvaděč pro fotovoltaiku pilíř DCK ER212/NKP7P-C-FV pro ČEZ, EGD (E.ON)

 Elektroměrový rozvaděč pro fotovoltaiku pilíř DCK ER212/NKP7P-C-FV pro ČEZ, EGD (E.ON)
Pro fotovoltaiku
Samostatně stojící elektroměrový rozvaděč DCK ER212/NKP7P-C-FV od české společnosti DCK Holoubkov je určen pro jeden dvoutarifní třífázový elektroměr pro měření do 63 A. Nabízí stupeň krytí IP44, kvalitní zpracování a splňuje připojovací podmínky společností... číst více
e-shop: na pobočkách
doručíme: úterý 5.7.
10 457,47
/ 1 ks
8 642,54 bez DPH
Objednací kód
1695408
Značka
DCK
Dodavatelský kód
5941158303
EAN
8596053056344

Samostatně stojící elektroměrový rozvaděč DCK ER212/NKP7P-C-FV od české společnosti DCK Holoubkov je určen pro jeden dvoutarifní třífázový elektroměr pro měření do 63 A. Nabízí stupeň krytí IP44, kvalitní zpracování a splňuje připojovací podmínky společností ČEZ a EGD (E.ON).   

Specifikace elektroměrového rozvaděče pro FVE DCK ER212/NKP7P-C-FV pro ČEZ, EGD (E.ON)

Jednopatrový pilířový rozvaděč pro elektroměr DCK ER212/NKP7P-C-FV se způsobem připojení přívodu i vývodu pomocí P - konstrukční svorky. Průřez vodiče pro připojení přívodu i vývodu je 16 mm². Rozvaděč poskytuje úpravu pro osazení komponentů nezbytných k připojení FVE (fotovoltaické elektrárny).

Hlavní jistič není součástí rozvaděče, obsahuje pouze jistič HDO.

Ve spodní části rozvaděče DCK ER212/NKP7P-C-FV naleznete svorky pro připojení, pojistkový spodek není k dispozici. Dveře rozvaděče mají jednobodové zamykání se čtyřhranem 6x6 mm. Tento pilířový elektroměrový rozvaděč s úpravou pro FVE poskytuje stupeň krytí IP44, což znamená, že odolá stříkající vodě ze všech úhlů v množství 10 litrů za minutu po dobu nejméně 5 minut.

Pořídit si u nás můžete i další elektroměrové rozvaděče, případně pak další typy rozvodnic a rozvaděčů. Nabízíme modulové rozvodnice, datové a telefonní rozvaděče, pojistkové rozvaděče a další. Pokud přemýšlíte o zřízení fotovoltaického systému, prohlédněte si i naši nabídku fotovoltaiky.

Rozměry pilířového elektroměrového rozvaděče pro FVE DCK ER212/NKP7P-C-FV jsou 1 810 mm x 470 mm x 220 mm.

Technické detaily pilířového elektroměrového rozvaděče pro FVE DCK ER212/NKP7P-C-FV pro ČEZ, EGD (E.ON)

Samostatně stojící pilířový elektroměrový rozvaděč DCK ER212/NKP7P-C-FV je vyroben z kvalitního plastu. Jeho hmotnost činí 25 kg. Je určen pro osazení elektroměrem pro přímé měření.

Vždy se řiďte postupem od výrobce a montáž provádějte jen tehdy, jste-li k takovému úkonu oprávněni. V opačném případě přenechte instalaci na odborníkovi s příslušným certifikátem

Certifikáty výrobku

  • Elektroměrový rozvaděč pro FVE pilíř DCK ER212/NKP7P-C-FV pro ČEZ, EGD (E.ON) splňuje příslušné normy ČSN.

O společnosti DCK Holoubkov

DCK Holoubkov je česká společnost založená v roce 1953. Původně patřila do Družstva cementářů Praha a zaměřovala se na betonové výrobky. V šedesátých letech firma vyvinula betonové NN rozvaděče z tenkostěnného betonu. V devadesátých letech se objevily požadavky na plastové rozvaděče a firma ihned reagovala. Později se společnost stala hlavním dodavatelem distribučních rozvaděčů NN pro ČEZ, E.ON a PRE.

U nás si od společnosti DCK Holoubkov můžete pořídit například plynoměrové skříně, pojistkové rozvaděče, elektroměrové rozvaděče a další.

Značka

Dokumenty

Parametry

Dimenzovaný proud:
63 A
Počet míst pro měřící přístroje:
1
Počet míst pro přijímače HDO:
1
Vhodné pro fotovoltaiku:
Ano
Způsob montáže:
Samostatně stojící rozváděč
Materiál:
Plast
Počet řad rozvaděčů:
1
Počet polí:
1
S montážní deskou:
Ano
Krytí (IP):
IP44
Výška:
1 810 mm
Šířka:
470 mm
Hloubka/výška:
220 mm
Barva:
Šedá
Distribuční společnost:
ČEZ

Kategorie

Průměrné hodnocení
Hodnotilo: 0 uživatelů
0x
0x
0x
0x
0x
Váš názor nás zajímá
Aktuality
Zobrazit všechny

© 2022