Elektroměrový rozvaděč ESTA ER112/NNP7P/40A+QM UNI 060720 pro ČEZ, EGD (E.ON)
zdarma
zdarma
Obrázek produktu Elektroměrový rozvaděč ESTA ER112/NNP7P/40A+QM UNI 060720 pro ČEZ, EGD (E.ON) 0
e-shop: skladem (2 ks), doručíme: zítra
Značka
ESTA
Dodavatelský kód
060720
EAN
Skříň je v celoplastovém provedení z termosetu z SMC-prepreg materiálu, který je odolný proti povětrnostním vlivům, vodě a UV zářením. Prodloužení životnosti je navíc zajištěno UV ochranným nástřikem v barevném odstínu RAL7035. Materiál nepodléhá korozi, zachovává tvar, je nesnadno hořlavý kategorie B a samozhášivý. Vnitřní výzbroj jednosazbová slouží pro měření spotřeby el. energie. Obsahuje nastavitelný držák elektroměru, svorkovnice PEN, vypínač 63A 3P pro vývod max.16mm2, plombovatelný kryt a místo pro hlavní jistič. Silové vodiče jsou jednotné o průřezu 6mm2 pro osazení hlavního třífázového jističe do 40A. Hlavní jistič není součástí. Závěr rozváděčů je 1-bodový na trnový klíč 6 x 6 mm dle ČSN 359756.
Značka
Parametry
Dimenzovaný proud:40 A
Počet míst pro měřící přístroje:1
Počet míst pro přijímače HDO:0
Vhodné pro fotovoltaiku:Ne
Způsob montáže:Montáž na stěnu
Materiál:Plast
Počet řad rozvaděčů:1
Počet polí:1
S montážní deskou:Ano
Krytí (IP):IP44
Výška:612 mm
Šířka:395 mm
Hloubka/výška:214 mm