Category katalog not found
Category icon.png not found
Category autodiscover not found
Category admin not found
Category icon.png not found
Category katalog not found
Category icon.png not found
Category katalog not found
Category autodiscover not found
Category autodiscover not found
Category de not found
Category robots.txt not found
Category 1D45BC7D63F8 not found
Category icon.png not found
Category images not found
Category icon.png not found
Category katalog not found
Category …mtn5133-0000 not found
Category katalog not found
Category robots.txt not found
Velkoobchod a registrace
253 253 254
Po–Pá: 7:00 – 18:00, So: 7:00 – 13:00
Název nebo číslo produktu, kategorie...
0
Porovnávač
0Košík
ÚvodVelkoobchod a registraceAkceProdejny a kontaktyVše o nákupuBlogKariéraO společnosti
Kategorie produktů
Název nebo číslo produktu, kategorie...
Název nebo číslo produktu, kategorie...
K&V ELEKTRO
Vybírejte z designových prodlužovacích kabelů a rozbočovačů PowerCube

Vybírejte z designových prodlužovacích kabelů a rozbočovačů PowerCube

Snadné umístění tam, kde je potřeba, originální vzhled, možnost pohodlně použít 5 zásuvek naráz, aniž by si kabely překážely. To jsou hlavní výhody, proč si uživatelé pořizují rozbočky a prodlužovačky PowerCube.

PowerCube je populární značka nizozemské společnosti Allocacoc. Přestože byla založena teprve v roce 2011, staly se produkty PowerCube oblíbeným doplňkem mnoha domácností i kanceláří již v téměř 90 zemích světa.  

Sestava 3 designových rozbočovačů PowerCube 

Sestava 3 designových rozbočovačů PowerCube

 

Proč zvolit PowerCube?

Výrobky vás na první pohled osloví svým designem, díky kterému už nemusíte prodlužovačku skrývat, ale naopak se stane ozdobou vaší domácnosti. Vzhled těchto produktů získal i několik ocenění včetně prestižního Red Dot Design Award, které je udělováno za produktový a komunikační design.

Krychlový vzhled ale není pouze zajímavý pro oko - díky svému jedinečnému tvaru se zásuvky vzájemně neblokují a nepřekážejí si navzájem, takže lze využít všechny najednou. Jedna rozbočovací zásuvka navíc disponuje až pěti zásuvkami, takže do ní můžete zapojit daleko více elektronických přístrojů, než do klasické rozdvojky či roztrojky.

Produkty PowerCube se navíc dají snadno zapojit do sebe, čímž vytvoříte takové kombinace, které vám budou nejlépe vyhovovat. Určíte si tak nejen počet zásuvek, ale i USB vstupů. Díky nim můžete využívat rozbočky také jako nabíječky pro vaše mobilní telefony či tablety.

Prodlužovací kabely mají montážní dok, kterým je připevníte, kam potřebujete – například na stůl, pod desku stolu či na stěnu. Všechny zásuvky PowerCube mají také uzemnění a dětskou pojistku.

Veškeré typy PowerCube jsou důkladně testovány a certifikovány dle přísných kritérií. Konstrukce každého produktu je pro zajištění větší bezpečnosti vyrobena z kvalitního a odolného ABS plastu.

 Připevnění prodlužovacího kabelu PowerCube pomocí montážního doku

Připevnění prodlužovacího kabelu PowerCube pomocí montážního doku

 

Nevýhody PowerCube

Hlavním mínusem PowerCube je vyšší pořizovací cena. V potaz musíte vzít také nižší stupeň krytí – ten je u většiny produktů IP40, takže je nedoporučujeme používat na místech, kde jim hrozí navlhnutí – tedy například v koupelně či v blízkosti kuchyňského dřezu.

Výrobky PowerCube také nepatří k nejmenším, což může být překážkou nejen, pokud je chcete používat během cest, ale například i když je plánujete umístit za nábytek, kde vám mohou překážet.

 

Vyberte si ten správný produkt

V sortimentu našeho e-shopu můžete vybírat z rozbočovacích zásuvek (tedy PowerCube, které vložíte přímo do zásuvky) a prodlužovacích kabelů s kabelem dlouhým 1,5, nebo 3 metry. Obě tyto varianty mohou být doplněny o USB porty, čímž vznikne také nabíječka.

Pokud není uvedeno jinak, tak jsou zásuvky vyrobeny se zemním kolíkem (250 V, 16 A, 3680 W) a USB porty jsou na jednom produktu dva (2,1 A, 2 x 5 V). K použití USB potřebujete vlastní nabíjecí kabel s vhodnou koncovkou pro vaše nabíjecí zařízení.

Základní řadou rozboček do zásuvky je PowerCube Original, který disponuje 5 230 V zásuvkami s uzemňovacím kolíkem. Variantou tohoto výrobku je PowerCube Original USB, jehož součástí jsou kromě 4 zásuvek také 2 USB přípojky, a PowerCube Original Remote, který má kromě 4 zásuvek také dálkový ovladač na zapínání a vypínání.

Pořídit si můžete také cestovní adaptér PowerCube Rewirable USB – tato redukce má 4 zásuvky, 2 USB porty a 4 výměnné koncovky do celého světa, vyměnitelnou proudovou pojistkou a kompatibilitu s IEC kabely.

 Cestovní adaptér PowerCube Rewirable USB

Cestovní adaptér PowerCube Rewirable USB

 

Prodlužovací kabely

Série prodlužovaček má název PowerCube Extended. Průřez žíly prodlužovacích kabelů PowerCube Extended je 1,5 mm2. Stejně, jako u PowerCube Original, i zde má základní verze 5 zásuvek a můžete případně zvolit verzi PowerCube Extended USB (4 zásuvky + 2 USB porty) nebo PowerCube Extended Remote, což jsou smart prodlužovačky s dálkově ovladatelným prodlužovacím přívodem.

V případě, že upřednostňujete klasický obdélníkový tvar prodlužovaček, jsou pro vás určeny výrobky PowerCube Powerbar. Mějte ale na paměti, že tyto zásuvky jsou bez zemního kolíku.

 

Mohlo by vás také zajímat

Pokud jsou pro vás prodlužovačky PowerCube příliš drahé, nebo sháníte drobnější a nenápadnější produkty, vybírejte z pestré nabídky na našem e-shopu. Hodit se vám můžou například rozdvojky do zásuvky, roztrojky či rozbočky s větším počtem zásuvek. Na delší vzdálenosti využijete kabelové bubny, flexošňůry či kancelářské sloupky.

Kromě značky PowerCube můžete vyzkoušet například firmy Legrand, ABB, Solight či Zamel.

Rozbočovače PowerCube můžete využít například na originální zapojení menších elektrozařízení na pracovním stole. Přečtěte si 8 pravidel pro výběr správné stolní lampy.

 

Školený personál na pobočkách

21 poboček a přes 10000 výdejních míst v ČR

Široký sortiment ihned k odběru

Aktuality
10x více bodů za dubnové nákupy!

31.3.2024
Když nakoupíš vybrané značky, Tvé body se Ti zdesetinásobí!
Přijď si k nám pro tipovací lístek a zkus své štěstí!
Zobrazit všechny

© 2024