Kategorie produktů
K&V ELEKTRO
Proč AKU nářadí a proč zrovna FatMax?

Proč AKU nářadí a proč zrovna FatMax?

Profesionálové i domácí kutilové žádají od svého nářadí spolehlivost, praktičnost a dlouhou životnost. Ještě aby ne, když na těchto kvalitách stojí úspěch jejich snažení. Právě proto si pořizují AKU nářadí od osvědčených výrobců, o němž vědí, že dobře posloužilo už tisícům a tisícům jiných.

Takovým AKU nářadím jsou i produkty řady FatMax od společnosti Stanley; poctivé pracovní nástroje, které nezklamou. Naskladnili jsme pro vás nové kousky těchto žlutočerných pomocníků, abyste si i vy mohli pořídit AKU nářadí, co se vyplatí.

Proč AKU nářadí?

Nejde o to, že by na kabelem zatíženém nářadí bylo něco vyloženě špatného, ale co si budeme povídat, u nářadí platí, že čím větší mobilita, tím snazší a rychlejší práce. V tomto má AKU nářadí jednoznačnou výhodu. Můžete jej lehce přenášet, aniž byste se museli omezovat délkou kabelu či za sebou vláčet prodlužovák. Jediné, co je třeba si hlídat, je stav vašeho akumulátoru.

Akumulátory můžete mít ale hned dva… nebo i více, záleží to jen na vás. Jakmile tedy jednu baterii vybijete, vyměníte ji v mžiku za jinou a pokračujete v práci. Vybitý akumulátor můžete dát rovnou na nabíječku, aby byl připraven, jakmile jej budete zase potřebovat.

Pokud se obáváte, že se AKU nářadí výkonově nevyrovná klasickému elektrickému nářadí napájenému ze sítě, můžete být v klidu. Dnešní AKU vrtačky se s přehledem vyrovnají těm klasickým, totéž platí například pro AKU kladiva, pily nebo třeba brusky.

A proč zrovna AKU nářadí FatMax od Stanleyho?

Společnost Stanley již nějaký ten pátek patří na celosvětové scéně mezi přední výrobce elektrickéhoručního nářadí. Její produkty využívají profesionální řemeslníci, u nichž je spolehlivé nářadí nepostradatelné pro jejich živobytí, i kutilové, kteří si rádi ve svém domě, bytu či na zahradě provádí nejrůznější úpravy sami.

Nářadí FatMax je navrženo pro náročnější použití a každý výrobek nesoucí jméno této řady podstupuje speciální zkoušky, které zajistí co nejideálnější kombinaci výkonových a ergonomických vlastností. Díky tomu víte, že své peníze investujete do kvalitního AKU nářadí, co vám bude dlouho sloužit.

Závěrem: Kvalitní AKU nářadí si zaslouží trochu péče navíc

To, že u AKU nářadí je třeba pravidelně dobíjet akumulátory a nenechávat je dlouho zcela vybité nebo naopak neustále nabité na 100%, je dnes asi všeobecně známé. Občasné vyčištění mu také rozhodně neuškodí. Ne každý se však zaměří i na bezpečné přenášení a přitom už tolik z nás o své nářadí přišlo hloupou nehodou, k níž nemuselo dojít. Společnost Stanley vyrábí boxy, brašny, tašky a kufry na nářadí (některé z nich taktéž z řady FatMax), v nichž můžete své vybavení bez starostí transportovat, kam zrovna potřebujete.

 

Aktuality
Zobrazit všechny

© 2022