Category ads.txt not found
Category sw.js not found
Category .well-known not found
Category icon.png not found
Category sw.js not found
Category icon.png not found
Category icons not found
Category sw.js not found
Category katalog not found
Category icon.png not found
Category katalog not found
Category katalog not found
Category .well-known not found
Category sw.js not found
Category sw.js not found
Category sw.js not found
Category icon.png not found
Category icon.png not found
Category icon.png not found
Category sw.js not found
K&V ELEKTRO
Axiální koupelnový ventilátor s časovým doběhem CATA e100 GTH se skleněným panelem hygrostatem a mikroventilací

Axiální koupelnový ventilátor s časovým doběhem CATA e100 GTH se skleněným panelem hygrostatem a mikroventilací

Axiální koupelnový ventilátor s časovým doběhem CATA e100 GTH se skleněným panelem hygrostatem a mikroventilací
Výdejny zdarma
Doprava zdarma
Stylový
Zbavte se vlhkosti s ultratichým axiálním ventilátorem do koupelny CATA e100 GTH na dvě rychlosti! Tento model nabízí časovač a hygrostat, můžete s ním větrat celý den na nízký výkon na mikroventilaci nebo nechat automaticky rychle odvětrat vzduch. Vhodné... číst více
e-shop: skladem (zítra 5 ks), doručíme: pátek 29.9.
3 044,60
/ 1 ks
2 516,20 bez DPH
Objednací kód
1159578
Značka
Cata
Dodavatelský kód
00900200
EAN
8422248049634

Často se kupuje společně

3 044,60
2 516,20 bez DPH
1212201
22,72
18,78 bez DPH
1301679
160,20
132,40 bez DPH
1301883
33,07
27,33 bez DPH
1161141
7,57
6,26 bez DPH
Celkem

Zbavte se vlhkosti s ultratichým axiálním ventilátorem do koupelny CATA e100 GTH na dvě rychlosti! Tento model nabízí časovač a hygrostat, můžete s ním větrat celý den na nízký výkon na mikroventilaci nebo nechat automaticky rychle odvětrat vzduch. Vhodné pro montáž na ventilační trubku o Ø100mm. Pěkný design ventilátoru navíc vkusně doplní interiér.

Specifikace axiálního koupelnového ventilátoru CATA e100 GTH se skleněným panelem, časovým doběhem, hygrostatem a mikroventilací

Axiální koupelnový ventilátor s časovým doběhem CATA e100 GTH se skleněným panelem, hygrostatemmikroventilací můžete ovládat na 2 rychlosti. Výbava ventilátoru zahrnuje kuličková ložiska. Ventilátor je proto určen k montáži jak do stěny, tak do stropu na trubku. Na tomto modelu najdete také LED displej, který ukazuje teplotu v místnosti a stupeň vlhkosti, časovač s doběhem 0-15 min. a hygrostat.

Ventilátor disponuje asynchronním motorem o příkonu pouhých 4W/8W s max. dosažením 1100 - 2 600 ot./min. Ventilátor je vybaven stupněm ochrany IP44 (ochrana proti stříkající vodě ze všech úhlů).

Technologie ventilátoru je založena na principu obvodového sání, které se používá také např. u digestoří. Přináší to hned 2 výhody:

  • Nízká hlučnost – hluk z potrubí nevychází ven, ale narazí na čelní desku a odrazí se zpátky. Zbytek uniká po stranách.
  • Snadná údržba – nemusíte se starat o zaprášenou mřížku. Čelní desku snadno utřete, v případě potřeby ji můžete vyjmout, opláchnout pod vodou, a poté znovu nasadit.

Ventilátor CATA e100 GTH se hodí do koupelen i kuchyní k odvětrávání přílišné vlhkosti zvláště v nízkoenergetických domech, kde se vlhkost drží. Ventilátory jsou navrženy pro nepřetržitý provoz a nenáročnou údržbu krátkých vzduchovodů s nízkou tlakovou ztrátou nebo k odvětrání přímo přes stěnu.

Jak nastavit ventilátor?

Sepnutím S1 nastavíte nižší rychlost (4W, 17dB s průtokem vzduchu 36m3/h), sepnutím S2 nastavíte plnou rychlost (8W, 31dB, 90m3/h).

Na nižší rychlost může běžet celý den. Trvalé nucené provětrávání místností pomocí ventilátoru e100 GTH s trvalých chodem efektivně a trvale brání vzniku plísní (podmínkou je aktivace stálého chodu - spínač S1 v poloze ON).

V případě potřeby, tedy na popud vestavěného vlhkostního čidla nebo na základě impulsu od externího spínače, se rychlost zvýší a po odvětrání se opět samočinně sníží nebo vypne (v závislosti na poloze spínače S1). Tento postup je řízen mikroprocesorem s vlhkostní automatikou 40 – 95 %.

Montáž

Pro správné připojení ventilátoru s ovládací fází použijte kabel s druhým fázovým vodičem navíc. Při instalaci zapojujte vodiče o průřezu min 1mm2 (a max 1,5mm2). K ventilátoru byla přidána bezšroubová svorkovnice pro co nejsnazší manipulaci.

Možno přikoupit zpětnou klapku CATA.

Podívejte se i na další koupelnové ventilátory CATA a na naší nabídku koupelnových ventilátorů a ventilátorů určených k montáži do stropu na trubku. Nabízíme například ventilátory stolní a stojací, průmyslové či koupelnové a případně i příslušenství. Za prohlídku stojí i naše bohatá nabídka kabelů a konektorů či nářadí, kde nechybí ani lisovací (krimpovací) kleště, odizolovací nářadí, štípací kleště na kabely – ani elektrické a AKU nářadí.

Jaký je rozdíl mezi axiálním a radiálním ventilátorem?

U axiálního neboli osového radiátoru se využívá proudění vzduchu ve směru osy otáčení vrtule na hřídeli. Tímto způsobem dochází k přepravě velkého průtoku vzduchu i za nízkého dopravního tlaku. Naproti tomu radiální, nazývaný též tangenciální, ventilátor nasává a vypouští vzduch v kolmém směru tangenciály. Tento typ ventilátoru má vyšší tlak, a proto se používá k přenosu vzduchu na delší vzdálenosti.

Rozměry ventilátoru jsou 150x150x94 mm. Montážní otvor Ø100mm.

Technické detaily koupelnového ventilátoru s časovým doběhem CATA e100 GTH

Axiální koupelnový ventilátor s časovým doběhem CATA e100 GTH se skleněným panelem hygrostatem a mikroventilací pracuje na napětí 230V. Průměr odtahové trubky je 100mm. V bílém provedení. Příkon motoru: 4/8W. Otáček/min.: 1100/2600. Max. sací výkon: 36* / 115 m³/hod. Max. tlak se pohybuje na hodnotě 29Pa. Max. délka odtahu: 3m. Hlučnost - 2 m: 17/31 dB(A). Stupeň krytí byl testován na IP44. Montážní poloha: na zeď i do stropu. Přepravovaný objem vzduchu se pohybuje na 11 m3/h. S nastavitelným doběhem. Proud - 0,03A. Směr – axiální.

Vždy se řiďte postupem od výrobce a montáž provádějte jen tehdy, jste-li k takovému úkonu oprávněni. V opačném případě přenechte instalaci na kvalifikované osobě.

Certifikáty výrobku

Axiální koupelnový ventilátor s časovým doběhem CATA e100 GTH se skleněným panelem hygrostatem a mikroventilací splňuje příslušné normy ČSN.

O společnosti CATA

Společnost Cata byla založena r. 1947 ve španělském městě Torelló. V jejím sortimentu najdete především promyšlené domácí ventilátory, designové ventilátory, vysoušeče rukou, elektrické topení a další podobné produkty. Její sídlo se nachází v Barceloně, ale své pobočky a továrny má rozeseté po celém světě – španělské Torelló, São Paulu v Brazílii a Xiao Lan v Číně.

Podívejte se na naší nabídku designových ventilátorů do koupelny.

Značka

Dokumenty

Parametry

Průměr:
100 mm
Přepravovaný objem:
115 m3/h
Barva:
Bílá
Způsob montáže:
Montáž do stěny/stropu na trubku
Dimenzované napětí:
230 V
Sestavení:
S nastavitelným doběhem
Jmenovitý proud:
0,03 A
Otáčky:
2 600 1/min
Směr:
Axialní

Kategorie

Průměrné hodnocení
Hodnotilo: 0 uživatelů
0x
0x
0x
0x
0x
Váš názor nás zajímá

Školený personál na pobočkách

20 poboček a přes 5000 výdejních míst v ČR

Široký sortiment ihned k odběru

Aktuality
Podzimní akce v K&V ELEKTRO je tu!

31.8.2023
Nakupuj, sbírej body a vyměň je za hodnotné dárky!
Když nakoupíš vybranou značku, Tvé body se Ti zpětinásobí!
Zobrazit všechny

© 2023