Category sw.js not found
Category icons not found
Category 1342a2ff.js not found
Category sw.js not found
Category icon.png not found
Category sw.js not found
Category icon.png not found
Category fonts not found
Category sw.js not found
Category 120x120.png not found
Category favicon not found
Category 120x120.png not found
Category icon.png not found
Category icon.png not found
Category sw.js not found
Category icon.png not found
Category icon.png not found
Category icon.png not found
Category icon.png not found
Category sw.js not found
K&V ELEKTRO
Axiální koupelnový ventilátor s automatickou žaluzií Soler & Palau HEF 100P

Axiální koupelnový ventilátor s automatickou žaluzií Soler & Palau HEF 100P

Axiální koupelnový ventilátor s automatickou žaluzií Soler & Palau HEF 100P
Výdejny zdarma
Doprava zdarma
Doporučujeme
Bílý axiální koupelnový ventilátor Soler & Palau HEF 100P je z nárazuvzdorného plastu a vybaven automatickou žaluzií, která spolehlivě zamezí zpětnému proudění vzduchu. Nabízí rozměry 155x155x47mm a výkon 17W. Je navržen pro připojovací trubku na průměr... číst více
e-shop: skladem (zítra 3 ks), doručíme: pátek 29.9.
1 482,94
/ 1 ks
1 225,57 bez DPH
Objednací kód
1187941
Značka
Soler & Palau
Dodavatelský kód
SP140100020
EAN
8413893069535

Bílý axiální koupelnový ventilátor Soler & Palau HEF 100P je z nárazuvzdorného plastu a vybaven automatickou žaluzií, která spolehlivě zamezí zpětnému proudění vzduchu. Nabízí rozměry 155x155x47mmvýkon 17W. Je navržen pro připojovací trubku na průměr 100mm. Určeno k montáži na stěnu do trubky.

Specifikace axiálního koupelnového ventilátoru s automatickou žaluzií Soler & Palau HEF 100P

Axiální koupelnový ventilátor Soler & Palau HEF 100P v bílé barvě je vybaven automatickou žaluzií, která se automaticky otevře chvíli po sepnutí, a zavře se po vypnutí. Max. hlučnost dosahuje 42dBA. Ventilátor uvádí do pohybu kvalitní asynchronní motor, který má výkon 17W a nízkou spotřebu. Zařízení najde své využití v sanitě a aplikacích, kde záleží na cenové výhodnosti a v bytových domech.

Motor s kotvou nakrátko a stíněným pólem je složen ze sedmi lopatek a ocelové pružiny proti sklouznutí, má dvojitou izolaci, ochranu proti přetížení a vinutí je chráněno proti kondenzátu s přídavným krytem. Otáčky dosahují 2500ot/min Regulace otáček se provádí změnou napětí speciálními regulátory. Průtok vzduchu ECO činí 90m³/h. Pod vnitřní mřížkou ventilátoru je vsazena svorkovnice, díky které připojíte kabely. Svorkovnice zahrnuje odlehčovací sponu. 

Šrouby a hmoždinky jsou součástí balení.

Ventilátory byly navrženy pro nepřetržitý provoz a nenáročnou údržbu krátkých vzduchovodů s nízkou tlakovou ztrátou nebo k odvětrání přímo přes stěnu. Dobře se kombinuje s hygrostatem HIG 2 nebo s hygrostatem kombinovaným s termostatem pro odvětrání vlhkých prostor.

V případě potřeby si můžete zvolit i ventilátory téže značky a řady v základním provedení. Jsou jimi modely HEF 100 a HEF 120. Větší model HEF 120P je též vybaven automatickou žaluzií. Model HEF 100T nabízí implementované relé se zpožděným doběhem. Modely 100 PT a 120 PT mají zpožděný doběh navíc o 4-8 min. Nabízíme i jiné velikosti ventilátorů Soler & Palau. Variantu T je možné spouštět tlačítkem.  

Pořídit si u nás můžete i další typy ventilátorů. Nabízíme například ventilátory stolní a stojací, průmyslové či koupelnové a případně i příslušenství. Za prohlídku stojí i naše bohatá nabídka kabelů a konektorů či nářadí, kde nechybí ani lisovací (krimpovací) kleště, odizolovací nářadí, štípací kleště na kabely – ani elektrické a AKU nářadí.

Jaký je rozdíl mezi axiálním a radiálním ventilátorem?

U axiálního neboli osového radiátoru se využívá proudění vzduchu ve směru osy otáčení vrtule na hřídeli. Tímto způsobem dochází k přepravě velkého průtoku vzduchu i za nízkého dopravního tlaku. Naproti tomu radiální, nazývaný též tangenciální, ventilátor nasává a vypouští vzduch v kolmém směru tangenciály. Tento typ ventilátoru má vyšší tlak, a proto se používá k přenosu vzduchu na delší vzdálenosti.

Rozměry ventilátoru: 155x155x47mm a průměr na trubku 100mm.

Technické detaily ventilátoru Soler & Palau HEF 100P

Axiální koupelnový ventilátor s automatickou žaluzií Soler & Palau HEF 100P disponuje průměrem 100mm. Přepravovaný objem vzduchu se pohybuje na čísle 90m3/h. Otáčky 2500ot./min. Výkon 17W. Hlučnost 42 db(A). Ventilátor pracuje na napětí 230V. Barva výrobku - bílá. Teplota větraného média: 5 - 40 °C. Výrobek je vhodný k montáži na stěnu/trubku. S automatickou elektrickou žaluzií. Axiální. Stupeň ochrany byl stanoven na IP44.

Vždy se řiďte postupem od výrobce a montáž provádějte jen tehdy, jste-li k takovému úkonu oprávněni. V opačném případě přenechte instalaci na kvalifikované osobě.

Certifikáty výrobku

Axiální koupelnový ventilátor s automatickou žaluzií Soler & Palau HEF 100P splňuje příslušné normy ČSN.

O společnosti Soler & Palau

Společnost Soler & Palau (zkráceně také Společnost S & P) byla založena r. 1951 ve Španělsku. Řadí se mezi světoznámé výrobce ventilátorů a příslušenství pro domácnosti nebo průmyslu, požární větrání a ventilátorů pro OEM zákazníky. Obchodní zastoupení společnosti S & P jsou v 60 zemích světa, samostatné závody jsou celkem v 7 zemích světa. Společnost S & P dlouhodobě usiluje o dokonalé provedení výrobků se zaměřením se na poskytování profesionální technické podpory.

Od této společnosti si u nás můžete prohlédnout i další bytové ventilátory do koupelny, potrubní ventilátorypříslušenství pro ventilátory.

Značka

Dokumenty

Parametry

Průměr:
100 mm
Přepravovaný objem:
90 m3/h
Barva:
Bílá
Teplota média:
5 - 40 °C
Způsob montáže:
Montáž do stěny/na trubku
Dimenzované napětí:
230 V
Sestavení:
S automatickou el. žaluzií
Směr:
Axialní

Kategorie

Průměrné hodnocení
100 %Hodnotil: 1 uživatel
1x
0x
0x
0x
0x
Váš názor nás zajímá
100 %
Anonym18. 1. 2023
+dělá to, co má dělat+nahradil jsem jím starý ventilátor stejného typu s nefunkčním ovládáním žaluzie
Nemá žádný extrémně velký výkon, ale zase nemá ani velký příkon, pouze 17 W, takže spokojenost.

Školený personál na pobočkách

20 poboček a přes 5000 výdejních míst v ČR

Široký sortiment ihned k odběru

Aktuality
Podzimní akce v K&V ELEKTRO je tu!

31.8.2023
Nakupuj, sbírej body a vyměň je za hodnotné dárky!
Když nakoupíš vybranou značku, Tvé body se Ti zpětinásobí!
Zobrazit všechny

© 2023