Aku vrtačka FESTA SHARE20V 28001 20V bezuhlíková s příklepem 1x aku Li-Ion 2Ah
zdarma
zdarma
Obrázek produktu  Aku vrtačka FESTA SHARE20V 28001 20V bezuhlíková s příklepem 1x aku Li-Ion 2Ah 0
Obrázek produktu  Aku vrtačka FESTA SHARE20V 28001 20V bezuhlíková s příklepem 1x aku Li-Ion 2Ah 1
Obrázek produktu  Aku vrtačka FESTA SHARE20V 28001 20V bezuhlíková s příklepem 1x aku Li-Ion 2Ah 2
Obrázek produktu  Aku vrtačka FESTA SHARE20V 28001 20V bezuhlíková s příklepem 1x aku Li-Ion 2Ah 3
Obrázek produktu  Aku vrtačka FESTA SHARE20V 28001 20V bezuhlíková s příklepem 1x aku Li-Ion 2Ah 4
Vrtací AKU šroubovák s příklepem BRUSHLESS bezkartáčový (bezuhlíkový) motor s velkým výkonem 80 Nm nový moderní typ motoru BRUSHLESS je výkonnější, má menší nároky na spotřebu energie a delší životnost lehký, výkonný a použitelný do většiny materiálů... číst více
e-shop: skladem (5 ks), doručíme: zítra
Značka
FESTA
Dodavatelský kód
28001
EAN
Často se kupuje společně
3 252,52 bez DPH
Celkem
0
Vrtací AKU šroubovák s příklepem BRUSHLESS
  • bezkartáčový (bezuhlíkový) motor s velkým výkonem 80 Nm
  • otáčky 0 - 550 / 0 - 2000 min -1, sklíčidlo 2 - 13 mm, hmotnost bez baterie 1.4 kg
  • FESTA SHARE 20 V - AKU vrtačka je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-ion batarie 2.0 Ah a 4.0 Ah ve všech strojích takto označených
##VIDEO:https://www.youtube.com/embed/j5rCsaZsjLA##
Značka
Dokumenty
Parametry
Jmenovité napětí:20 V
Kapacita akumulátoru:2 Ah
Max. krouticí moment:80 Nm
Max. počet rázů:32 000 1/min
Rozpětí sklíčidla:2 - 13 mm