ABB Time dvojrámeček titanová 3901F-A00120 08 vodorovný
tip K&V
e-shop: skladem (32 ks), doručíme: zítra
Ceny zde uvedené jsou platné pouze pro nákup na e-shopu a mohou se lišit od cen na pobočkách.
Objednací kód1185882
ZnačkaABB
Dodavatelský kód3901F-A00120 08
EAN8595017234088
Často se kupuje společně
Celkem
Rámeček pro elektroinstalační přístroje, dvojnásobný vodorovný
Pro vodorovnou montáž
Design: Time®
Barva: titanová
Tvar, který pohladí. Po celém domě v designové harmonii. Element®Time® jako dokonalý celek.
Značka
Parametry
Počet jednotek:2
Směr montáže:Vodorovný
Vhodné pro instalaci pod omítku:Ano
Zarovnané provedení:Ano
Textové pole/popisovací plocha:Ne
Materiál:Plast
Typ materiálu:Termoplast
Povrchová ochrana:Lakované
Typ povrchu:Matné
Barva:Titanová
Přibližná barva RAL:9006
Transparentní:Ne
Se sklopným víkem:Ne
Krytí (IP):IP20
Šířka:154 mm
Výška:81 mm
Hloubka/výška:9,8 mm