ABB Time Arbo trojrámeček třešeň 3901F-A50130 52J vodorovný
e-shop: skladem (1 ks), doručíme: zítra
Ceny zde uvedené jsou platné pouze pro nákup na e-shopu a mohou se lišit od cen na pobočkách.
Objednací kód1664802
ZnačkaABB
Dodavatelský kód3901F-A50130 52J
EAN8592624095361
Rámeček trojnásobný, vodorovný, třešeň
Značka
Parametry
Počet jednotek:3
Směr montáže:Vodorovný
Textové pole/popisovací plocha:Ne
Materiál:Dřevo
Povrchová ochrana:Lakované
Typ povrchu:Matné
Barva:Dřevo
Transparentní:Ne
Se sklopným víkem:Ne
Šířka:229,5 mm
Výška:91,5 mm
Hloubka/výška:9,1 mm