ABB Time Arbo rámeček třešeň 3901F-A50110 52J
tip K&V
e-shop: skladem (5 ks), doručíme: pátek 15.5.
Ceny zde uvedené jsou platné pouze pro nákup na e-shopu a mohou se lišit od cen na pobočkách.
Objednací kód1503508
ZnačkaABB
Dodavatelský kód3901F-A50110 52J
EAN8592624095217
Často se kupuje společně
Celkem
Rámeček jednonásobný, třešeň
Značka
Parametry
Počet jednotek:1
Směr montáže:Vodorovný nebo svislý
Textové pole/popisovací plocha:Ne
Materiál:Dřevo
Povrchová ochrana:Lakované
Typ povrchu:Matné
Barva:Dřevo
Transparentní:Ne
Se sklopným víkem:Ne
Šířka:87,5 mm
Výška:91,5 mm
Hloubka/výška:9,1 mm