ABB Tango vypínač č.6+6 IP44 šedá 3559A-A52940 S
tip K&V
e-shop: skladem (1 ks), doručíme: pátek 15.5.
Ceny zde uvedené jsou platné pouze pro nákup na e-shopu a mohou se lišit od cen na pobočkách.
Objednací kód1738190
ZnačkaABB
Dodavatelský kód3559A-A52940 S
EAN8592624126201
Často se kupuje společně
Celkem
Aby byl dodržen stupeň krytí IP44, je nutné přístroj instalovat maximálně do trojrámečku.
Značka
Dokumenty
Parametry
Zapojení:Spínač č.6+6 - schodišťový přepínač dvojitý
Druh ovládání:Kolébka/tlačítko
Sestavení:Přístroj s čelním dílem krytu
Počet modulů (pro modulové systémy):0
Tlačítkový spínač:Ne
Počet ovládacích kolébek:2
Způsob montáže:Montáž do stěny
Druh upevnění:Šroubovací upevnění
S montážní deskou:Ano
Materiál:Plast
Typ materiálu:Termoplast
Povrchová ochrana:Bez ošetření
Typ povrchu:Lesklé
Barva:Šedá
Přibližná barva RAL:7035
Popisové pole:Ne
Podsvícení:Ne
Funkce podsvícení:Není relevantní
Druh osvětlení:Není relevantní
Vhodné pro krytí (IP):IP44
Jmenovité napětí:230 V
Dimenzovaný proud:10 A
Spínací proud pro zářivky:10 AX
Druh připojení:Bezšroubová svorka
Šířka přístroje:81 mm
Výška přístroje:81 mm
Hloubka přístroje:40 mm
Montážní hloubka:25 mm