ABB Tango čtyřrámeček vřesová červená 3901A-B41 R2 svislý
e-shop: skladem (1 ks), doručíme: pondělí 18.5.
Ceny zde uvedené jsou platné pouze pro nákup na e-shopu a mohou se lišit od cen na pobočkách.
Objednací kód1197405
ZnačkaABB
Dodavatelský kód3901A-B41 R2
EAN8595017207624
Často se kupuje společně
Celkem
Rámeček pro elektroinstalační přístroje, čtyřnásobný svislý
Pro svislou montáž
Design: Tango®
Barva: vřesová červená
Značka
Parametry
Počet jednotek:4
Směr montáže:Svislý
Vhodné pro instalaci pod omítku:Ano
Textové pole/popisovací plocha:Ne
Materiál:Plast
Typ materiálu:Termoplast
Povrchová ochrana:Bez ošetření
Typ povrchu:Lesklé
Barva:Červená
Přibližná barva RAL:3002
Transparentní:Ne
Se sklopným víkem:Ne
Šířka:81 mm
Výška:294 mm
Hloubka/výška:11,5 mm