e-shop: skladem (34 ks), doručíme: zítra
Ceny zde uvedené jsou platné pouze pro nákup na e-shopu a mohou se lišit od cen na pobočkách.
Objednací kód1220320
ZnačkaABB
Dodavatelský kód5014A-B1026
EAN8595017270703
Často se kupuje společně
Celkem
Maska nosná pro 2 komunikační zásuvky fy Molex, černá
Značka
Parametry
Sestavení:Centrální deska
Použití:Držák keystone konektorů
Nosný prstenec:Ne
S ochranou proti prachu:Ne
Se sklopným víkem:Ne
Popisovací pole:Bez popisovacího pole
S potiskem:Ne
Způsob montáže:Montáž do stěny
Materiál:Plast
Typ materiálu:Termoplast
Povrchová ochrana:Bez ošetření
Typ povrchu:Není relevantní
Barva:Černá
Transparentní:Ne
Druh upevnění:Ostatní
Počet modulů (pro modulové systémy):0
Odlehčení v tahu:Ne
Svorkovnice:Ne
Vhodné pro krytí (IP):IP20
Šířka přístroje:58,1 mm
Výška přístroje:41,6 mm
Hloubka přístroje:11,8 mm