Kontakty

Potřebujete poradit nebo hledáte informace o produktu, který nabízíme?
Není nic jednoduššího než nás přímo kontaktovat.
Můžete si na mapě vybrat pobočku na které rádi nakupujete nebo nás kontaktovat na infolince.

Fakturační údaje:

K & V ELEKTRO a.s.
Týnská 1053/21
110 00 Praha 1
IČ: 28463005
DIČ: CZ28463005
Oddělení E-mail Telefon
Obchodní oddělení prodej@kvelektro.cz +420 227 204 110
Petra Radoušová informace o stavu objednávek radousova@kvelektro.cz +420 227 204 138
Lucie Mládková informace o stavu objednávek mladkova@kvelektro.cz +420 227 204 119 +420 724 716 251
Hana Fasorová informace o stavu objednávek fasorova@kvelektro.cz +420 227 204 143
Jiří Hadravů vedoucí zákaznického servisu hadravu@kvelektro.cz +420 227 204 114
Jaroslav Červený cerveny@kvelektro.cz +420 227 204 107 +420 724 291 680
Tomáš Uherka uherka@kvelektro.cz +420 227 204 140 +420 601 380 166
Radek Vávra vavra@kvelektro.cz +420 227 204 137 +420 702 204 006
Libor Dvořák dvorak@kvelektro.cz +420 227 204 118 +420 724 716 521
Monika Kletečková kleteckova@kvelektro.cz +420 227 204 116 +420 724 716 249
Petr Kletečka rozvaděče kletecka@kvelektro.cz +420 227 204 115 +420 724 716 250
Michal Kavka vedoucí technického oddělení kavka@kvelektro.cz +420 227 204 106
Václav Mikolášek mikolasek@kvelektro.cz +420 227 204 129 +420 727 870 699
David Michaler michaler@kvelektro.cz +420 227 204 136 +420 702 170 529
Radim Fischer fischer@kvelektro.cz +420 227 204 125 +420 724 919 366
Jan Majerík majerik@kvelektro.cz +420 227 204 108 +420 724 919 369
Jaroslav Ježek kabely a vodiče jaroslav.jezek@kvelektro.cz +420 227 204 117 +420 602 788 822
Michal Beník kabely a vodiče benik@kvelektro.cz +420 227 204 124 +420 724 919 363
Martin Dočekal vedoucí oddělení osvětlení docekal@kvelektro.cz +420 227 204 113
Tomáš Piroutek svítidla piroutek@kvelektro.cz +420 227 204 109 +420 606 639 595
Jiří Frydrych svítidla frydrych@kvelektro.cz +420 227 204 131 +420 702 170 538
Marek Kout ředitel prodeje kout@kvelektro.cz
Logistika dopravy zavozy@kvelektro.cz +420 227 204 111
Marketingové oddělení marketing@kvelektro.cz +420 257 409 393
Ekonomické oddělení uctarna@kvelektro.cz +420 257 409 394
Nákupní oddělení nakup@kvelektro.cz +420 257 409 395
Radek Foukal foukal@kvelektro.cz +420 257409358 +420 702091798
Pavel Kadlec kadlec@kvelektro.cz +420 257409355 +420 602307296
Pavel Marval marval@kvelektro.cz +420 257409331 +420 727870692
Oliver Patoprstý patoprsty@kvelektro.cz +420 257409326 +420 725561370
Andre Rygiel rygiel@kvelektro.cz +420 257409327 +420 725561372
Pavel Šilhan DiS. silhan@kvelektro.cz +420 257409329 +420 724225773
Bc. Radek Zuzák zuzak@kvelektro.cz +420 257409330 +420 606625500
Tomáš Hrdlička hrdlicka@kvelektro.cz +420 257409323 +420 702119840
Pavel Brátka vodiče a kabely bratka@kvelektro.cz +420 257409322 +420 602355084
Luděk Parkan vodiče a kabely parkan@kvelektro.cz +420 257409325 +420 724367291
Jan Hartmann DiS. vedoucí oddělení hartmann@kvelektro.cz +420 257409324 +420 724367292
Vedení společnosti vedeni@kvelektro.cz +420 257 409 396
HR oddělení kariera@kvelektro.cz +420 257 409 397
ICT oddělení ict@kvelektro.cz +420 257 409 398
Správa budov sprava@kvelektro.cz +420 224 812 454
Stížnosti a náměty na zlepšení stiznosti@kvelektro.cz +420 257 409 399

Praha 10 – Štěrboholy

Radiová 1442/4a, 102 00, Praha 10 - Štěrboholy

Otevírací doba

pondělí – pátek 7:00 – 16:00

Kontakt

Tel.: +420 227 204 110

Fax: +420 227 204 130

sterboholy@kvelektro.cz

Vedoucí pobočky

Petr Smíšek
+420 724 769 093
smisek@kvelektro.cz

Fakturace

Julie Urbánková
Vedoucí fakturace
+420 227 204 104
urbankova@kvelektro.cz

Simona Majcherová
+420 227 204 133
majcherova@kvelektro.cz

Monika Chroustová
+420 227 204 101
chroustova@kvelektro.cz

Zákaznický servis

Jiří Hadravů
Vedoucí zákaznického servisu
+420 227 204 114
hadravu@kvelektro.cz

Lucie Mládková
+420 724 716 251
mladkova@kvelektro.cz

Petra Radoušová
+420 605 536 292
radousova@kvelektro.cz

Jaroslav Červený
+420 724 291 680
cerveny@kvelektro.cz

Tomáš Uherka
+420 601 380 166
uherka@kvelektro.cz

Radek Vávra
+420 702 204 006
vavra@kvelektro.cz

Libor Dvořák
+420 724 716 521
dvorak@kvelektro.cz

Monika Kletečková
+420 724 716 249
kleteckova@kvelektro.cz

Petr Kletečka
Rozvaděče
+420 724 716 250
kletecka@kvelektro.cz

Oddělení osvětlení

Martin Dočekal
Vedoucí oddělení osvětlení
+420 724 716 523
docekal@kvelektro.cz

Tomáš Piroutek
+420 606 639 595
piroutek@kvelektro.cz

Jiří Frydrych
+420 702 170 538
frydrych@kvelektro.cz

Technické oddělení

Michal Kavka
Vedoucí technického oddělení
+420 227 204 106
kavka@kvelektro.cz

Václav Mikolášek
+420 727 870 699
mikolasek@kvelektro.cz

David Michaler
+420 702 170 529
michaler@kvelektro.cz

Radim Fischer
+420 724 919 366
fischer@kvelektro.cz

Jan Majerík
+420 724 919 369
majerik@kvelektro.cz

Jaroslav Ježek
Kabely a vodiče
+420 602 788 822
jaroslav.jezek@kvelektro.cz

Michal Beník
Kabely a vodiče
+420 724 919 363
benik@kvelektro.cz

Obchodní zástupci

Tomáš Horák
+420 724 767 735
horak@kvelektro.cz

Jan Růžička
+420 725 515 230
ruzicka@kvelektro.cz

Jiří Šedivý
+420 602 589 817
sedivy@kvelektro.cz

David Deniel
+420 702 119 841
deniel@kvelektro.cz

Reklamace

Petr Fikais
+420 227 204 121
fikais@kvelektro.cz